Budete milovat, joka on valmis, když sloni poslouchají klasickou hudbu

V uudet vuositulokset 13. helmikuuta 2015 Pairi Daiza zúčastnil výstavy, která se konala v Paříži.

Pokud se vám líbí klasická hudba, sdílíte něco společného se liija. Ilmoita asiatonta nähdäksesi ne Pairi Daiza, eläintarha, joka on botanické zahradě v Belgii, jsou docela hudební savci.

Podle zprávy Buzzfeed Uutiset “hrstka umělců přišla podívat, jak by různá zvířata reagovala na hudbu.” Sloni, zdaleka, měli nejlepší odpověď.

Ve videu zveřejněném na Facebook na stránkách eläintarha, Houslisté Jean-François Chamberlan ja Anne Pingen zkoušeli naapurustossa představení “hudebních nocí” v zoo před slany. Kamery se chystaly zachytit zkoušku spatřily drahocennou odezvu slonů na uklidňující melodie.

Jokin hevoset, yksi z zvířat je vidět pomocí jeho kmene kostutettavaa nälkä. Dalším slonem, který je vedle něj, je následovně. Přeseže sloni jsou velmi chytří zvířata zoologická zahrada nemohla předpovědět tak působivou reakci. Ochekávali jsme nějakou reakci, ale ani z z nich nebyla tak skvělá, “Nico Vanhee, zástupce eläintarha.

Internet-yhteydenotto on helppoa, kun videon toisella puolella on 200 000krát.

Žádné slovo, pokud plánují, že sloni budou mít svůj vlastní koncert. (Měli bychom úplně platit, abychom to viděli!)

[přes Mirror.co.uk]

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − 28 =

map