Video zneužívání psů – Virginan koiranhoidon salonki

Obraz

Zdvořilost WTKR Uutiset 3 / Facebook

Zatímco je těžké si představit, že se někdo stane drsným a načechraným vzácným psem, on přesně, ko se děje v videu, které je těžké sledovat a které v současné době provádí kola verkossa.

Tämä on Mironda Henningová, joka kertoo psy-viruksesta Virginiasta, nimeltään The Fuzzy Butt, joka on julkaissut natočena zhruba skrz bílou kokapu klienta. Mironda on tosi hyvältä, joka on vakiotähtiä, joka on täynnä täynnä täynnä 1,000 dollaria. Pahoittelemme tästä videoklipistä přeslížen přes pět milionů krát.

Mnoho milovníků zvířat věří, že její trest nebyl tak hrozný, jaký měl být, a několik z nich převzalo společnost. Yelp on stránku s hrůzou nad videem. Vastaanottajat saavat ilmoituksen protektionista salista. Podle zpráv Mironda již v provozovně nefunguje, ale není jasné, zda ji ještě vlastní.

(h / t Fox 8)

Stáhněte si zdarma Aplikace Ženský den nyní abyste zůstali aktuální o nejlepších zdravých receptech, o vztazích, o myšlenkách řemesel a o dalších Aiheet.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 6 =

map