Zvířecí majitel probudí svého psa dřív než obvykle, Pooch mu dovolí vědět, jak a cítí

Pokud jste ráno, omlouváme se, ale prostě vás nedostaneme. Jak se může někdo bavit při svítání, když načechrané polštáře ja teplé přikrývky lákají, taivutettu kantta, kun taas 10 A.M.?

To je důvod, proč jsme úplně dostali reakci tohoto otravného psa on, että jsme se awaken v ranních hodinách. Jaký je výraz? Nechte spící psy ležet? Jo, toto staré rčení bylo speciálně vytvořeno pro tento krabovitý ps.

Když se pes nohou spočívá na obličeji majitele, mááďata se otřásá a rozhnevá se, když se probudí. Když lidský společník zapojí na chrochtání, na čokl hlas morfuje do mírného zavrčení, kož signalizuje, že nekoupí celou “vzestup a lesk” mantra, joka majitelé se zdají drahé.

Frustrace se staví, když domácí zvíře otevírá ústa s výkřikovým výkřikem, který si uvědomujeme, že se přesně to, ko znělo, než jsme se vytratili z postele. Když si psíka uvědomí, že majitel to vážně neberou, joka sopii pojille ja pudottaa itsensä kamarád rozpadne.

Přeseže tento pes může být opakem ranního puu, určitě ví, jak se všichni smát.

[přes ViralNova]

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 6

map