Haluatko hankkia WomansDay.com – Recyklace svetr řemesel

Obraz

Deborah Ory

Anglický čaj je útulný.

Úroveň dovedností: Začátečník

mATERIALY: Svinovací metr; kabelový pletený svetr nebo šátek; nůžky; kontrastni pletený svetr nebo šátek; kolíky; odpovídající vlákna; Šicí stroj s cikcakovým stehem; 3 velká tlačítka.

Pokyny:
1. Měřte výšku a obvod kávovaru bez rukojeti. Odřízněte k těmto měřením svetro nebo šálu (použijte nejzajímavější část kabelu).

2. Odrízněte pás kontrastního svetru o šířce 1 palec o stejné výšce jako hrnce. S pravými stranami a rovnými okraji rovnoměrné, kolík a steh pásky on yksi okraj krytu s 1/4-palcový šev. Otočte proužek dovnitř a nechte asi 1/2 palce směrem dopředu. Šitý surový okraj dovnitř útulného šití v příkopu.

3. Šité cikcaky po 3 kohtuullisen kohtuullisen ajan. Otočte pod 1/4 palac na šité okraje a shijte opět s rovným hieroa, aby se pohodlně ohrally.

4. Tlačítka měření; dělejte 3 knoflíkové dírky, rovnoměrně rozložené, v blízkosti oříznutého, okraje útulných.

5. Šité tlačítka na opačný okraj útulného; protahujte útulný potin (přes rukojeť) a připevněte tlačítka. Řezněte útulnou rukojetí ja dělejte tak dostatečně velký auk, aby se držadlo správně zasunulo.

6. Odstraňte útulný; šité cikcaky stehy blízko okraju ottava rukojeti.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 − = 85

map