12 Věcí, které lékaři chtějí vědět svým pacificm s diabetem typu 2

Obraz

Getty Images

Byla diagnostikována s diabetem typu 2? Jokaiselle ihmiselle, sinun on syytä mennä mieleisesi. Ale věnujte velkou tarkemmin, täältä – kdy! – Jokseenkin käännettynä, joka on päällä valvonnassa.

Obraz

Getty Images
Nix džus on sooda.

Není žádným tajemstvím, že tyto nápoje mohou zvýšit hladinu kauha v krvi, říká Sarah Rettingerová, MD, endokrinologiska na zdravotním středisku Providence Saint John v. CA. “Dokonce i malé sklenice ovoče v dopoledních hodinách mohou pacienta na cukr chutnat celý den,” říká. Chcete-li získat sladké ovoče opravit, zkuste použít jednoduchý vodní infuser.

Obraz

Getty Images
Vyberte si bílkoviny moudře.

Vyhněte se bílkovinám s vysokým obsahem tuku, jako on hovězí, jehněčí nebo djelřové maso, spolu se zpracovanými, slanými masami (ano, znamená slaninu), říká endokrinologická klinika paní Mary Vouyouklis Kellisová on Clevelandské klinicka. Nejlepší bílkoviny jsou štíhlé nebo rostlinné, včetně kuřecích prsou bez kůže, štíhlé krůty, ryb, nízkotučných mléčných výrobků, tofu a vajec. “Protein vás může naplnit a pomůže vám omezit přejídání,” lisätty Kayla Jaeckelová, MS, RD, CDN, sertifikaatti pediatrka pro diabetes terveetnickém systému Mount Sinai. Ale dávejte si pozor, abyste ji nepřekročili – tedy jíst méně než to, ko je na tomto talíři. Jednoduché pravidlo? Jedna část je velikost balíčka karet.

Obraz

Getty Images
Snižte rafinované sacharidy – ja když je to těžké.

Všechny rafinované sacharidy mají dvě věci společné: jsou bílé ja mají vysoký obsah cukru. Bílý chléb, rýže, brambory a těstoviny mohou spustit inzulínový spěch, který zase způsobuje přírůstek hmotnosti budoucí chuť k jídlu, říká Dr. Rettinger. Zvolte místo pro celá zrna, on hyvin hnědá rýže, quinoa, faro a těstoviny z celozrnné pšenice, korvaa Jaeckel.

Obraz

Getty Images
Ale úplně odstraňte sacharidy.

Můžete si být vědomi toho, ko jíte, aniž by jste vyřadili celé skupiny potravin, říká Jaeckel. Ano, dieta s nízkým obsahem uhlohydrátu be v několika měsících dojmout působivé výsledky, říká Dr. Rettinger. “Většina lidí věk dlouhodobě nedokáže udržet a vrátí se ke svým starým způsobům stravování, jakmile strava skončí,” zdůrazňuje. “Dieta měla být založena na potravinách, které si přejete, na potravinách, které si můžete dovolit, ja na přípravě jídla, která je pro vás přiměřená.”

Obraz

Getty Images
Jotkut polovinu tvého talíře neškrobových zelenin.

Joten, sinun on säilytettävä istuimet ja salamannut, ja kuumaa kalaa (ja kyyhkyä on karkea, abyste se naplnili). Můžete také jíst brokolici, lilku, paprika, cibuli, artyčoky, chřest a růžičkové klíčky. Yksittäiset kohteet, jotka on merkitty muistiinpanolla kompleksniin sacharidy (quinoa, faro, hnědá rýže atd.). A poslední čtvrtina by měla být chudá bílkovina.

Obraz

Getty Images
Nezůstávejte žádné jídlo – včetně snídaně.

Vihjeitä, jotka saattavat houkutella kynttilöitä. V opačném případě dojde k zásahu, nebo budete mě pocit, že byste se bavili.

Obraz

Getty Images
Uchovávejte matice v kabelce.

Ořechy obsahují jak vlákno, tak bílkovinu, které pomáhají sýtosti. Navíc jsou zdravým zdrojem tuku v srdci. Sbalte 100kilorové části věcí, jako jsou mandle, které můžete používat jako kaikkiin Cestách, osoittaa Dr. Rettinger. Domácí sáček vám pomůže obcházet sladké sušené ovoče, které se obvykle dodává se skladovou cestou.

Obraz

Getty Images
Buďte chytří v restauracích.

Kontrola jídel před jídlem (víte, když se necítíte krutě) customs pomůže, abyste se předem zavázali k zdravější možnosti, říká Dr. Vouhyíouklis Kellis. Ale dělat jídlo doma je stále vaš nejzdravější volba. Vaalea merkkituotteita, jotka haluavat ostaa, jakaa pehmeitä jsou obsaženy – a můžete ovládat porce.

Obraz

Getty Images
Cvičení po jídle.

Poistetaan jyrsijä pudottamalla kylmän verenkiertoon, joka kertoo tohtori Vouyiklis Kellis. Aika on 90 minuuttia 120 minuutin kuluttua, 15 minuuttia ennen 20 minuuttia, Jessica Peters, MS, RD, CSOWM, rekisteriseloste UCHealth “. Pravidelné cvičení zlepšuje inzulínovou resistici a mít více svalů znamená rychlejší metabolismus,” dodává.

Obraz

Getty Images
A přihlaste své jídlo do jídelního deníku.

Psaní v jídelním deníku nebo pomocí sledový aplikace vám pomůže zjistit, které potraviny ovlivňují hladinu kauha v krvi, říká Dr. Vouyiklis Kellis. Odpověď každého člověka na jídlo je jiná. Budete vědět jen to, ko pro vás funguje – a ne ne – pokud budete dávat pozor, říká Peters.

Obraz

Getty Images
Vezměte 20 až 30 minut na jídlo.

Víme, víme: Kuka má čas na to?! Ale jíst pomalu, žvýkat důkladně a ignorovat veškeré rozptýlení dělá měně pravděpodobné, že budete přejíždět, Peters říká. Zkuste jatkaa aikakauden aloituspäivää ja kalenteriin pöytään.

Obraz

Getty Images
Pamatujte, že nejste sami.

Jídlo zdravé a zvládnutí vašeho stavu jsou dvůma velkými snahami – takze není třeba je sólovat. “Získejte podpůrný systém,” doporučuje Jaeckel. Přátelé a rodina mohou pomoci – také odborníci. “Obraťte se na svého lékaře nebo endokrinologa nebo požádejte o poradenství u dietního lékaře nebo pedagoga pro cukrovku tai užitečné rady a tipy,” lisää. Koneckonců, chtějí vidět, jak se cítíš taky nejlepší.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − = 32

map