12letý chlapec řekl, že si ve škole nečte svou bibli – rodiče rozhořčeni se školou

Rodiče 12letého chlapce Loyal Grandstaff z Marshallu, MO, jsou rozhořčeni poté, jim jejich syn řekl, ei enää kirjoja Bib v kouluja.

Loajální přinesl svou oblíbenou knihu – Raamattu – tee koulu s ním před vánoční přestávkou, aby ho mohl číst ve svém volném čase. Když přišel čas, jeho učitel mu řekl, že to není dovoleno. Jeho rodiče byli samozřejmě rozrušením incidentu a věřili, že základní práva jejich syna jsou překážkou. “Cítím se, že by porušovalo svobodu náboženství, ale také svobodu projevu,” řekl Justin Grandstaff, Loyalův otec.

SOUVISEJÍCÍ: koulu vyjímá rajčata od nevidomého dítěte, nahrazuje ji s bazalkou

Kyyhkäis byl sedmý srovnávač z Bueker Middle School -elokuvastudio, joka on jo kauan sitten saapunut, Loyal odpověděl: “Neměl jsem být.” Řekl Fox4KC, äläkä naista äläkä selaile kirjoja. Ředitel školy, Lance Tobin, řekl stanici, že Raamattu nejsou ve skutečnosti zakázány a že bude muset hledat další situaci.

Zatím neexistuje žádné slovo na tom, jak byla záležitost vyřešena. Co se týče Loyal, on jen malý zátlak. “Rád si přečtu svou Bibli, protože je to dobrá kniha,” vysvětluje a dodává, že ho “povzbuzuje” a nikdy “přestane číst”.

SOUVISEJÍCÍ: 17-vuotias pariskunta, jolla on rakovinojoja

přes Fox4KC.com

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 32 = 42

map