Chile maa – video maanpäällinen

Masivní zemětřesení o hodnotě 8,3 stupně nedávno lähiklo přes Coquimbo, Chile. Přírodní katastrofa dosud přijala 12 eläů a více než millió lidí bylo nuceno evakuovat.

Zemětřesení bylo 8. nejsilnějším, ko kdy zasáhlo zemi a nejsilnějším na světě letos. Zatímco náklady na škody jsou pravděpodobné v milliardách, seismologové jsou ohromeni – vděčnipři “nízkém množství katastrof”, které vyplynulo z mimořádně silného zemětřesení. Jako yksi z nejvíce seizmicky aktivních míst na světě investovala země do přípravy katastrofi, zejména v oblasti budování infrastruktury.

Přeseže následky zemětřesení mohly být mnohem horší, prožívání takového, joka haluaa, että ensimmäinen rukki, on stále děsivé. Chcete-li vám představit, jak a je děsivé, je zde kamera pořízená v době zemětřesení v místním supermarket. (Připravte se, protože vám dává zimnici.)

Kombinace světla vypínající a zapíná, produkty, které spadnou z poliisi výkřiky slyšené v pozadí, dělají, že toto videon není nic jiného než děsivé.

Co se týče lidí, když nekřičeli, mnozí z nich stáli, když si neuvědomovali, ko dělat dál.

Obraz

youtube

[pres Gizmodo

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 46 = 55

map