Použití pro plastové obaly – vaihtoehtoinen způsoby použití filmu Clingfilm

1. Udržujte kytici čerstvých květin.

Obraz
přes sayyes.com

Už nikdy nebudete muset předat příteli zvlněnou kytici květin, palkkio tomuto geniálnímu svěžestnímu triku. Používáte vlhký papírový ručník a plastový obal k utěsnění, vaš květiny budou vypadat, jako přišli přímo z květinářství. Najděte tutoriál na adrese Sano kyllä.

2. Zbavte ovocných mušek.

Obraz

přes somewhatsimple.com

Jotkut ovat tuttuja tuttuja eläimiä varten, jotka ovat erittäin helppoja ja yksinkertaisia. Vše, co potřebujete, je sklenice, jablečný jablečný ocet, mýdlo na nádobí, plastový zábal a párátko, které zpříjemní váš domácí škůdce.

3. Použijte jej, aby se zabránilo nátěru na spotřebičích.

Obraz
přes passionatepennypincher.com

V ideálním světě by by skvělé přesunout neábytek nebo spotřebiče z cesty při malování místnosti, ale pro některé to není vždy možné. Pokud jste ve špičce, jednoduše zakryjte toaletu (nebo cokoliv on je, že jste maloval kolem) ja muovinen rannikko on poissa, jakmile je barva vysušená. Snadné peasy!

4. Udržujte banány čerstvější.

Obraz
přes Dobrou úklid

Není nic horšího než oloupání banánu, jen aby zjistil, joka on pokryta hustými hnědými skvrnami. Järjestä banda banánů čerstvější po více dní tím, pokeje stonku v plastovém obalu. Podle společnosti Hyvä Housekeeping mohou někteří tvrdí, joka mohou trvat až o tři až pět dní déle.

5. Zabraňte náhodnému rozlití nápojů na cestách.

Obraz
přes glad.com

Děti (dokonce i dospělé) mahou být v autě poměrně nonotorné, pokud jde o zacházení s tekutinami. Spíše než riskovat rozsáhlé rozlití, zakryjte plastový obal Press’n tiiviste pro provizorní cestovní šálku.

6. Udržujte lakovací válec před vysycháním.

Obraz
přes uglyducklinghouse.com

Jsi v barvě v polovině barvy, připravená na noc prolomit, ale nechce, voiko teidän válečky dostaly k ránu a smutné? Vyzkoušejte tento tip z Ugly Duckling House ajaa sinun mokré malířské válečky do plastového obalu. Každodenní čištění usnadní!

7. Zastavte své zdi.

Obraz
přes artful-kids.com

Frotážní stěny přizpůsobují malířskou techniku ​​malířům surrealistů, aby vytvořili bohatou starožitnou rakennetta – kterou lze snadno dosáhnout plastovým obalem. Použijte fólii plastového obalo a aplikujte na čerstvě zasklenou stěnu, abyste vytvořili efekt. Najděte podrobnější pokyny v programu Artful Kids.

8. Opravte okna výkresů.

Obraz

přes warfieldfamily.com

Ikkuna luonnokset řídit vás šílený? Okna můžete zakrýt úplně v plastovém obalu – ačkoli to určitě není ten nejatraktivnější vzhled. Zkuste umístit plastový zábal do prasklin, aby nedošlo ke vstupu chladného vzduchu.

9. Dekorkové víno.

Obraz

Getty Images

LA Times lze korkové víno snadno upevnit kombinací vázané čtvercové nohy plastového obala a vína v džbánku a vířením, dokud od odstraní odbarvení (může být nutné opakovat). Viimeisimmät teidän milované víno znovu pitné!

10. Uložte příbory.

Obraz
přes valeriewritenow.com

Pokud se pohybuudet (nebo jen vkládáte nádobí do skladu), pečlivě utěsněte každou sadu plastových obalů. Tímto způsobem není šance, že se při tranzitu rozpadnou nebo se oddělí a všichni se ocitnou na stejném místě, když dorazíte, takže rozbalení on mnohem jednodušší.

11. Odstraňte lepivé lepidlo.

Máte nálepku, která prostě nezanechá, ani po tom, co se cítí Roky čistit? Zkuste plastový obal. Jyväskylänpunaiset kengät on valmistettu pehmeäksi ruostumattomasta teräksestä, joka on päällystetty muovipinnalla, ja sitä varten ne ovat saatavilla, ja ne ovat helposti ulottuvilla..

12. Udržujte chladničky v čistotě.

Obraz
přes amandathevirtuouswife.com

Virtuaali manželka tappaa kätevästi polikliiniset muoviset rannat (ihanteellinen matkalla). Okamžitě se sníží doba čištění chladničky na polovinu – Jen odlepte špinavý zábal a aplikujte další.

13. Zabraňte rozlití kapalin během jízdy.

Obraz
přes lifehacker.com

Jokainen, pehmeä teksytys räjähtää. Použijte tento trik od společnosti Lifehacker, abyste je udrželi čistý: poistuva visiiri, muovinen muovikelmu přes otvor a zavřete.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

63 + = 70

map