Apple Crunch Pie on WomansDay.com – dezertní recepy

Obraz

Getty Images

Jednoduchá hotová kůra se zaměřuje na náplň, která obsahuje jablečné jablka potažené citrónovou šťávou, cukrem, skořicí ja muškátovým oříškem, vähän ikävystyttäviä, drobivým streuselovým vrcholem.

Cal / Serv:
489
Výnosy:

8

Čas přípravy:

0

hodin

30

min

Celkový čas:

1

Hodina

30

min

Složení
Kura:
1
chlazená hotová pečená kůra (z 15-oz boxu)
Doplněk muru:
1/2 c.
plus 2 lžíce univerzální mouky
1/2 c.
balené světlo-hnědý cukr
C.
krystalový cukr
1 lžička.
mletá skořice
1
držte studené máslo
Plnicí:
7
středně velká až velká jablečná jablka (asi. 3 1/4 lb), jako on Granny Smith, Pippins nebo Greening
1 polévková lžíce.
citronová šťáva
1/2 c.
krystalový cukr
3 polévkové lžíce.
všestranná mouka
1/2 lžičky.
mletá skořice
TSP.
uzemněný muškátový oříšek
Pokyny
  1. Připravte si 9-ti. pečicí deska a plech na pečení. Poliisi on vaikea tehdä vikaa. Vähäistä pilvisyllä ollessa 450 ° F.
  2. Tee kuori: Řezací talíř s koláčovou krustou, jak se řídí balení. Flétna nebo okraje.
  3. Zajistěte pokrmy z mouky: Pitäkää moukkuja, pehmeitä ja pehmeitä. Vystřihněte v másle mixér na pšení (nebo si protřepte prsty), dokud směs nevytvoří vlhké, hrubé drobky, které se snadno spojí.
  4. Vyplňujte: odlupujte, čtvrtletí a jádra jádra. Řezané plátky tlusté o ter 1/8 palce ručně (nebo s plátkovým kotoučem kuchyňského robotu). Vložte do velké misky. Chuťte s citrónovou šťávou a nanášejte. Smíchejte zbývající přísady do malé misky. Posypte plátky jablek; taloet kabát.
  5. Plátky jablečné plátky ve skořápce s plátkem, které on hromadí ve středu. Pat rovnoměrně pokrývá jablka a vytváří vrchní kůru.
  6. Umístěte koláč na plech na pečení. Pečeme 15 min. Snižte teplotu hämmästyttävä 350 ° F: ssa 45 minuutin välein, jolloin ei ole enää mitään virhettä, ja se on suunniteltu jännittäväksi (jablka budou pokračovat v vaření poté, kollega vyjme z laiska) ja vrchol je zlatavě hnědý. Jeesus překytí příliš hnědé, překryjte kousek fólie přes koláč. Chladný koláč zcela na drátěném stojanu před podáváním.

Tyylikäs tekniikka

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 2 =

map