Kořeněné hovězí obrat recipe

kořeněné beef Turnovers

Levi Brown; Stravovací styl Vivian Lui; Prop muotoilu Gerri Williams

Pikantele, herkkusieni, slanne, slane olivy dělají lahodnou náplň inspirovanou středomořskou oblastí pro vločkové pečivo.

Cal / Serv:
367
Výnosy:

8

Čas přípravy:

0

hodin

40

min

Celkový čas:

1

Hodina

5

min

Složení
12 oz.
mleté ​​hovězí maso
2 polévková lžíce.
olivový olej
1
velká cibule
kóšer sůl
Pepř
2
stroužek česneku
2 lžičky.
zemský kmín
1 lžička.
mletý koriandr
1/2 c.
rajčatová omáčka
1/2 c.
rozinky
1/4 c.
středně plněné plněné olivy
1
banda špenátu
2
chlazené válcované koláče
1
velké vejce
Pokyny
  1. Ohřejte problemu na 400 stupňů F. Pitäkää puu kiinni pergamenem. Valitettavasti pääset tänne pöydän ääreen, joka on käännetty veteen, joka kestää viiden minuutin kuluttua, 5 sekunnin kuluttua 6 minuuttia.
  2. Mezitím zahřejte olej velké pánvi na středním ohni. Pidä kakkuja, sikaa 1/2-tee suolaa ja 1/4-tee pähkinäpunaisia ​​kiloja, leivonnaisia, kirkkaita, vihreitä, 6 kpl 8 min. Přidejte česnek a vaříme a mícháme po dobu 1 minuty.
  3. Vypusťte a odstraňte přebytečný tuk z hovězího masa. Přidejte hovězí maso na směs cibula a smícháme. Přidejte kmín a koriandr (pokud používáte) a vaříme, mícháme po dobu 1 minuty. Mícháme rajčatovou omáčku, rozinky a olivy, joka on kyyhkyllä, joka on kuuma, 1 tunti; odstraňte z tepla.
  4. Rozkrojte krusty a nakrájejte je na 4 klíny. Okraje každého klínu lehce kartapačujte vejcem. Rozdělte höytyy höyryä, joka on asetettu keskenään. Těsto sklep nad náplní a stlačen hrany vidlicí k utěsnění. Přejděte na připravený plech na pečení. Kartu on kohtuullista, ja se on 20 sekunnin ajan 25 sekuntia.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

35 − 27 =

map