Křupavý kokosový krevetový sandwich recipe

křupavý coconut shrimp sandwich

Křupavé smažené krevety, pokryté sladkými kokosovými vločkami, je snadné, ale naprosto chutné náplně pro tento čerstvý vzít na banh mi (samozřejmě s pikantním mayo a křupavými čerstvými vegetariáni).

Výnosy:

4

Čas přípravy:

0

hodin

25

min

Celkový čas:

0

hodin

25

min

Složení
1/2 c.
panko chlebové drobky
1/2 c.
drcený kokos
kóšer sůl
Pepř
1
velké vejce
3 polévkové lžíce.
kukuřičný škrob
20
velké loupané a vykládané krevety
4 polévková lžíce.
olivový olej
4
hoagie rooli
majonéza
Hot omáčka (jako je Sriracha)
Nakrájené okurky, ředkvičky, jalapeño a hřebce
korianteri
Vápenné klíny
Pokyny
  1. Veistämätön sekoitus yhdistää panko, kokos a 1/4-tee-lasi, joka on valmistettu peprestä. Porazte vejce v samostatné mělké misce. Umístěte kukuřičný škrob do samostatné mělké mísy.
  2. Kaksi sängynpäällinen kattiloita, jotka ovat kookkaan karkeita, voivat käyttää (nechte jakýkoliv nadbytek vypadnou) ja koneen päällä kokosového ořechu, opatrně ho zatlačte,.
  3. Ohjelmaan 2 kpl ei ole enää kovaa. Vaude polovinu krevety až do zlatohnědé a neprůhledné, 1 až 2 minuty na stranu. Přeneste na desku. Vyčistěte pánvi a opakujte se zbývajícími 2 lýžícemi oleje a krevet.
  4. Rominilete rolky mayonézou a horkou omáčkou. Krevetku rozdělujte rovnoměrně mezi rožky a vrchol s okurek, ředkvičky, jalapeño, koriander a hřebce. Podívejte se na vápencové klíny.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 − = 66

map