Toskánská fazole se špenátem a chervený zelným salátem

Cal / Serv:
531
Výnosy:

4

Čas přípravy:

0

hodin

30

min

Celkový čas:

3

hodin

15

min

Složení
1 3/4 c.
sušené velké fazole severní
2
kuřecí vývar
3
stroužek česneku
1 lžička.
Sul
1 lžička.
sušený tymián
1/2 lžičky.
sušené šalvěj
1 1/4 lb.
butternut squash, loupané
8 uncí.
sladká italská krůtí klobása
1/2
červená paprika
Špenát a červený zelný saláta (následuje recipe)
Pokyny
  1. Vložte fazole do nádoby o objemu 4kg; Přidejte vodu, kterou chcete zakrýt o 3 palkoa. Přiveďte k varu; vařte 3 minuty. Odložte teplo, kryt; namočte 1 hodinu.
  2. Vypusťte fazole, opláchněte; vrátit se hrnce. Přidejte 4 šálky vody, borůvky, česneku, soli, tymiánu a šalvěje. Puutarha kestää, vähennetään teippiä, korvaa 1 kk 1 1/2 hodiny, kunnes nebudou fazole jemné, přidáním squashu 15 minut předtím, než budou hotové boby.
  3. Mezitím vařte klobásu ve středně dlouhém pánvi na středním ohni a rozlomte kusy, 5 minuuttia. Mícháme do fazole. Podávejte posypané paprikou; doprovází se špenátem a zelným salátem.Spinach & Salát z červeného zelí Skořice 8 oz listan avainluokka; nakukajejte 8 oz kirkkaan vihreää (4 1/2 šálky). Umístěte do velké misky. Zahřejte 1 lžíci oleje v pánvi. Přidejte 1/2 tenké plátky červené cibule; Soté 5 minut až do zlaté. Přidat do mísy. Vezměte pánvi z tepla máchat 3 lžíce octového octa, 1 lžíci hnědé hořčice a 1 kpl
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 63 = 73

map