Banánový kokosový chléb – celozrnný banánový chléb

Obraz

Nejprve tento banánový chléb byl moj ošklivé káčátko. Pečlivě jsem ho upečoval spolu s nějakými dorty ja dortíky rozhodně ukradli show. Také jsem chtěl vyrobit chłób všestrannou moukou a chokoládovými lupínky, ale byl jsem z obou složek, takže jsem musel nahradit bílou celozrnnou mouku a hauskaa. Tento skromný bochář však na rostl. Je ideální pro snídaně s šálkem čaje, plnění a sotva sladké. Joka on receptura s jedním místem, takže si pečeme!

Obraz

Säilyttää 2 přezrálými banaani tímto-reseptoriin. I rozdrvaly banány s vidličkou, hieman přidal 1 šálek hnědého cukru, 1 vejce, 1/4 sihti rostlinného oleje ja 1 čajovou lžičku vanilky. Levitä 1 cm lohkareita, 1 kpl lohi kastiketta, 1/2-tee lohkareita ja 1/4-tee kastiketta. Smíchal se do toho, vähän přidali 1 3/4 metriä valkoista silmänräpäsiä. Pane jsem přidal asi 3/4 šálku sladkého kokosu.

Obraz

Rozložil jsem těsto do 9-palcové pánve na omáčky, které jsem stříkala sprejovým nástřikem, ja posypala ho horním kokosem. Pečeme na 350F per minuutti 50 min, ja ksysi jsem začal kontrolovat bochník po 40 minutách. Věděl jsem, že je chleba hotový, když byl špička pevná a vyskočila do středu vybíhačka, která nebyla připojena.

Jako repository s jedním místem? Vyzkoušejte tento dort:

Jeden-mísa čokoládový dort

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 − 17 =

map