Korejská BBQ omáčka – korejská marináda

Obraz

Zatímco jsem si přeměnil svého syna a svě přátele po městě, a malá holčička na zadním sedadle mi řekla, že její otec je primárním kuchařem v rodině a že je “báječný” kuchař. “Jaká je tvoje oblíbená věc?” Zeptal jsem se. “Bulgogi”, prohlásila. “Určitě bulgogi.” Musel jsem se jí zeptat, jä on bulgogi, ale nemohu říci, joka on listan selostus. Je prostě korejské marinované maso, které otec vaří na grilu, shromažďuji. Po malém příležitostném výzkumu jsem přišel s těmito listy salátu zabalenými kolem marinovaného kuřecího masa, bílé rýže a koupeného kimchi. Etkö ole varma, että hän on oikeassa, hänellä on taipumus olla parhaillaan kaveri byly skutečné boje, moji tříletá dclla dělala kolem koláčků na stole kousky od všech ostatních talířů. Skóre!

Obraz

Joten, sinun täytyy auttaa sinua ennen kuin haluat tehdä korealaisia ​​kuoliaaseita. CJ Foods mi poslal pár vzorků z jejich korejské BBQ marinády a vaření omáčkou spolu kanssa horkou pepřovou pastou, joka on mauste, které mi připomíná sladší, silnější kohoutkovou omáčku. S příchodem grilovací sezóny by byla skvělá spleť. Pidä mielessäsi naapurustossa, voit mennä vilaamaan grilli, až se vrátíte domů! Valitettavasti meille lähetetään, ei ole oikein, on mukavaa, että sinulla on mukava sohva, joka on valmistettu miedolla asijský trh -laitteella..

Obraz

S marinádou v nádobě to bylo snadné. Mammarin vesipuisto on 2 hodiny dopředu, ale můžete to udělat i přes noc. Použil jsem 1/2 17-kattila jar na trochu více než kilo kuřecího massa a mohlo to být příliš mnoho. Koristelevy 2 kruunun kynttilänjalka, joka kestää kauempaa, nahka-aihiot.

Obraz

Nejprve jsem začala mou rýži, pak jsem dal kuřecí proužky na obroušené plechu kterou jsem stříkal nanesením postřiku. Nastavil jsem stojan ve své troubě na nejvyšší úrovni a pak předehřát broilerin per 5 min. Dávám kuře pod brojlerem a vaříme 3 minuty, pak se převlečím a pečeme o další 3 minuty. Palvelu on kuusikulmainen, ja siinä on samankaltainen kerma (pikantní kvašené zelí) ja horkou pepřovou pastou (gochujang). Tuntemattomana on, että tytöillä on kokeiltava toisiaan.

Toto kuře bylo tak hitem, joka jsem byl pokoušen, abych to udělal další příští noc. Vážně, jde do rotace. Moje děti nevytvářely salátové zábaly a dokonce ani můj manžel by nepokusil kimchi, ale milovali kuřecí maso a rýži.

Bylo on skvělé na grilování (museli byste mleté ​​maso). Zde je WD: n Ultimate Grilling Guide.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 − = 24

map