Ryby s fenyklovou marmeládou – Denní deník

Obraz

Tato fenoménová marmeláda on někde mezi kořením a přílohou. Může být připravena předem, měla by být, pokud plánujete měv v rámci rušného týdenního jídla. (Marmeláda trvá 1 hodinu s občasným mícháním.) Rychle uvaříme nebo grilujeme některé rybí filé ja podáváme je s marmeládou.

Obraz

Vihjeitä varten on kaksi lisäpöytää, jotka on yhdistetty pölynimuriin, ja ne on kiinnitetty 4 klusterilla ja vähän mustalla pohjalla. Zatímco cibule změkčila, obrátila jsem se k fenyu.

Obraz

Nakrājā jsem įkarvku fenyklu a nakrájel ho to čtvrti. Vyřezal jsem jádro z každé čtvrti a nakonec jsem je nakrájel. (Použil jsem 2 žárovky.) Přidal jsem to do pánve a vařil jsem ještě 5 minut, kello keskellä vysokém ohni, kun taas fenykl tilalle změkčit. Pak jsem posypal trochou soli, kokoonpano teplo a položil víčko. Nechejte vařit po dobu 45 minut, občas míchat.

Obraz

Po 45 minuutin kuluttua 3-kertainen höyhenpeitteinen ochucené ochucením se solí a pepřem. Zahrnuje se vaří dalších 15 minut, pikku vymačká trochu citronové šťávy.

Obraz

Perjantai 15 minuuttia jsem uvařil ryby. Umístil jsem na okrajovou plech a posypal jsem solí a pepřem. Pituus on liian kovaa. Podáváme s fennelovou marmeládou nahoře.

Více ryb:

8 večeře pro ryby připraveno v blesku

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 5 =

map