Vihreä ruoka rehuseos – vaaleanpunainen vaaleanpunainen vaaleanpunainen

Obraz

Todd používal mincovnu, aby sledoval naš výdaje, ja on paras, mutta myös potevinářském oddělení potřebuji být trochu finančně náročnější. Vim, že pomalý sporák je skvělý způsob, jak si vezmout velké, levné kusy masa a přeměnit je na něco lahodného, ​​ale ja ty levné škrty škrábaly rozpočet. Kluci a jsme prostě netrpěliví, a Todd nemůže jíst celý sklíčidlo sám. Suuri paikan päällä on dollari. Přidala jsem klobásu, která byla 3 dollaria per 2 balení a hnědou rýží.

Obraz

Tento recipe jsem použil z webových stránek Ruokaverkosto. Namočil jsem 2 šálky malých červených fazolí (také nazývaných chilli) tehdä velké množství studené vody přes noc, pikku vše v pomalém sporáku příštího rána. Můžeme vařit celý den po celý den, ale en večeři jsem ho vařil 4 hodiny a na oběd jsme měli červené fazole a rýži.

Obraz

Mene 1 puoli sängyssä ja 2 sängynpäädystä ja 1 puoli kirjau (1 odkaz) nakrájenou klobásou. Vypustil jsem fazole a přidal jsem je do pomalého sporáku, hieman přidal 1 litr vody ja 1 čajovou lžičkom soli. Pokryté a vařené na nízké 4 hodiny, hieman ochutnal a ochucený více soli. Podáváme rýži s horkou omáčkou.

Děti nebyly na tomto obědě, ale Todd a já jsme olla nauttimaan. Bylo on velmi jemné a jemné ochucené, joka kertoo horká omáčka byla vítaným přírůstkem. Příště bych mohl začít s více solí a dokonce bych MOHL HODIT druhou klobásu v balení.

Chcete rychle? Zkuste seuraavaan osoitteeseen:

Rychlé fazole a rýže

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 + = 63

map