Vohvelit ranskalaastia – Večeře

Tento víkend jsem se vydal dělat vafle s myym synem. Má věc na popraskání vajec, takže kdykoliv je vytahuji, vytáhne stolici přes kuchyň, aby mohl vylézt nahoru pult, aby vám pomohl. Když jsem se otevřel Radost z vaření Vihje rehu rehulaatikkoon, joka kertoo meille. Je na jednodušší než tradiční výbě a díky maslovému krému se stává krásně křupavým. Jedli jsme s nakrájenými jahodami a javorovým sirupem.

V podstatě si výcí francouzský toast v žehličce. Používal jsem pravidelný sendvičový chléb; brioche nebo challah byl nádherně bohatý. Smíchal jsem 2 vejce s 1/2 šálkem mléka, 2 polévkové lžíce roztaveného másla a šplouchnutí vanilkového extraktu, vähän namočili chléb ve směsi asi 30 sekunnin kuluttua. Vařené vařkové žehličky podle instrukcí o vafle. To mohlo dokonce jít pikantní, sendvičovou shunkou a sýrem mezi dvěma plátky chleba lisovaným v vaflovém železa, aby se vyrobily vohveli sandwich.

Ve skutečnosti může být jakýkoli grilovaný sýr v rožníkovém železa otáčen. Vyzkoušejte jednu z těchto možností:

[link href = “https://www.womansday.com/Articles/Food/What-s-for-Dinner-Grilled-Cheese-Four-Ways.html” link_updater_label = “external_hearst” target = “_ blank”] Grilované sýry Čtyři způsoby

Nebo, pokud máte touhu jit na snídani, vyzkoušejte tento kärki:

Teplé pokrytí jablek

Kim Walker

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 46 = 50

map