Zoufalé večeře: Pečené kuře se sýrem plněné – denní deník

Co je jednim z nejlepších způsobů, jak zjednodušit přípravu jídla? Pečeme jedno kuřecí maso na 3 jídla máme dostatek masa. Katie od společnosti YumSugar sdílí yksinkertaisesti příjemný způsob, jak pečovat kuře pod ním. Napsauta hiiren kakkospainikkeella ja valitse haluamasi koko. (Voi, nezapomeňte vstoupit vyhrát to Zdravé pomalé vaření kuchařka tím, že ponechává komentář na můj pondělní příspěvek!) – Kim Walker

Jokainen tyttö on tytöillä: pehmennetty takki, joka on kuumaa, pöytää ja kaveri, joka sopii parhaan joukkoon. Vzhledem k tomu, že nádivka je podzimní oblíbená, jsem si vybral tento recipe na pražené kuřecí poloviny se šalvějemem. Je ochucený čerstvou moukou a paprikou vařený na lůžku z domácích krutonů, celeru, cibule a česneku. Dokončená mísa je šíleně šokující! Kuřecí maso bylo vlhké chutné a pokožka byla křupavá a návyková. Bohatá karamelizovaná náplň smaží všechny kuřecí šťávy při vaření. Pokud máte rádi pečené kuře, musíte toto jídlo udělat. Podívejte se na, ko jsem udělal s položkami [link hupp = “http://www.yumsugar.com/tag/Chicken+Three+Ways” target = “_ blank” link_updater_label = “extern”] zde a pro zobrazení tohoto recipe, Přečtěte si více.

Pečené kuře se slaným plnkou
Změněno z Hnízdo

Složení

Stuffingâ¨
3 lžíce másla
1 1/2 velká cibule, nasekaná ¨
4 žebra celeru, nakrájená “
3 lžíce nakrájené čerstvé šalvěje, rozdělené ¨
4 stroužky česneku, mleté
4 neboa 5 haavaa, s výhodou sourdoughâ¨
1/4 až 1/2 šálku kuřecí vývar
Sėl a čerstvě mletý černý pepř
1/2 čajové lžičky dijon hořčice
1 lžíce oleje ¨
8 malých brambůrek, umytých, nakrájených na kousky (1 / 4-1 / 2 palce)

Kure
1 (4- a 5-kirja) praženého kuřete, rozděleného na polovinu
2 nebo 3 polévkové lžíce másla, změkčená “
Sėl a čerstvě mletý černý pepř
Paprikaâ¨
1-2 lžíce nakrájené čerstvé šalvěje

Pokyny

1. Pro vypchování zahřejte druge lo ve velké, těžké pánvi, nad středně vysokým teplem. Přidejte cibuli, vaaleanpunainen 2 kpl viipaletta ja saunaa © až do velmi měkké, asi 12-15 min. Přidejte česnek a smažte ještě 3 minuty.

2. Přidejte polovinu krutonů, dobře promíchejte přidejte suhovící krutony. Míchat 1/4 šálku kuřecí vývar. Odstraňte z tepla. Smažte sůl a pepř. Zakryjte nechte sedět po dobu 10 minut. Znovu promíchejte, aby rovnoměrně rozlostila vlhkost a zakryla. Přidejte další kuřecí vývar, pokud je náplň příliš suchá.

3. Zatímco plní opěra, připravte brambory. Slepejte společně hořčici, olej a zbývající lížíci čerstvě nasekané šalvěje v malé misce. Smažte sůl a pepř. Smažte brambory.

Tuulen nopeus: 5 mph.

5. Míchání bramborové směsi do náplně. Přesuňte náplň do pekáče nebo ne velké litinové pánvičky, která drží obě kuřecí poloviny.

6. Opláchněte poloviny ptáků a vysušte. Rozkráraíme změkčené máslo na celé kuře a pod kůži. Seisot se se solí a pepřem. Umístěte kuře na vrchu plnění.

7. Pyykähuoneessa on paprika ja trochu víc nasekané šalvěje.

8. Pitäkää 15 minuuttia ja voitte nousee 375 ° F: n lämpötilassa. Poliittinen paine on 45 minuuttia, jolloin kumpu on korkeintaan noin 45 sekunnissa, minkä jälkeen se kestää kauemmaksi. Pokryjte fólií, pokud je kuře příliš hnědé.

9. Když je připraven, podávejte přímo z pánve, která je umístěna na horké desce ve středu stol, nebo přemístěte kuřecí maso na řezací desku, nakrájíme na kusy, joka on umístěte na talíř s náplní. Ponechte jej 10 až 15 minut před opracováním.

Slouží 4-6.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + = 12

map