Myytävänä olevat tuotteet – myydään, myydään myytävänä

Obraz

Getty Images
Objette, jakelukeskusteluja, jotka auttavat sinua autobateriin, starých spotřebičů a dalších

Obraz

Getty Images
Nepořádek do hotovosti

Podívejte se do kuchyňské zásuvky. Směs se starými pryžovými pásky a vysušenými kuličkovými pery, joka on parhaillaan vanhentuneita pehisovelluksia, on hyvin PalmPilot 1999 nebo nepotřebné inkoustové kazety pro tiskárnu, která se při Bushově administraci zlomila. Ale prostě kućiet vše se cítí plýtváno a skládky jsou už plné.

Naistit ovat online -kaupassa, joka on ohjelmoitavissa, které vám umožní recyklovat vaš zboží, takže je dobře využito – voit ostaa sen ilmaiseksi. Připravte se na zvládnutí bankovního účut a cítí se ctnost, bootování.

Obraz

Getty Images
Vydělávejte v elektronice

Gazelle.com YouRenew.com jsou jen dvě z míst, které budou platit za staré telefony, notebooky a stolní počítače, tablety, digitální kameraparáty a další zařízení. Typicky zadáváte informace o své položce, získáte návrat a zjistíte, ko stojí for that. Přibližně 10 let starý notebook Dellin maksutapahtumaa 69 USD vuodelta YouRenew.com. na Gazelle.com, Nokia flip puhelin menee hodnotu až 20 dolarů.

USell.com pracuje podobně jako cestovní kanceláře: Vyrazíte na data získáte řadu nabídek z několika stránek zpětného odkupu. MacBook Pro tarjoaa lisäominaisuuksia AbundaTrade.com -verkkokokemukselle 300 dollaria $ 160 alkaen BuyMyTronics.com (který dokonce zaplatí za rozbité gadgety). Přeprava na těchto místech je obvykle zdarma.

Pokud dáváte přednost interakci tváří v tvář, NEJLEPŠÍ NÁKUP, JABLKO RADIOSHACK ohjelmoitu zpětného odběru nebo recyklace. Värinvalmistelut Best Buy -puhelimessa on iPhone, kamera, videokamera ja kuvien katseluohjelma, joka on suunniteltu kassakaappiin. (Projděte si na stránkách BestBuy.com/Trade -profiili, joka on yhteensopiva sinun suosikkiasi kanssa.) V-sarja Apple -puhdistusaineet ovat iPod-iPhone -puhelimissa 10% z nákupu nového. (Verkossa, můžete si vyměnit další položky za dárkové karty. Jděte na Apple.com/Recycling/Gift-Card, kde se můžete podívat, jaký iPhone 3G v dobrém stavu vám může vydělat 50 dolarů.) Palvelu RadioShack tull Dává obchod credit k hodnotě elektroniky, pokud je přivedete do obchodu.

Obraz

Getty Images
Vydělat peníze na oblečení

Trendové útočiště H & M joka on kahden hengen batohy nežádoucího oblečení denně, v jakekoliv situaci, kaksi 15% -off kuponkeja (můžete použít jeden pro další nákup a další v budoucnu). H & M: n, Hewlett-Packardin ja Hewlett-Packardin toimitusjohtajat ovat hiljattain perehtyneet toimittajiinsa,.

Obraz

Thinkstock
Vydělávejte na použitých inkoustových kazetách

Cash4CartridgesUSA.com viisumi 50 sekunnissa, 4,25 dollaria ja ns. pikseli kasetti, Brother, Canon, Dell a další. Nevyžaduje se žádný nákup.

Obraz

Getty Images
Ilmastointi ja ilmastointi

Na trhu nové lednice? Je pravděpodobné, že svoje místní energetická společnost vyzdvihne vaši starou, méně účinnou chladniční nakoupí ji za nulovou cenu – a dá vám na oplátku trochu změny. Na východním pobřeží, CON EDISON, päivän ääressä on 50 dollaria, ja se sijaitsee 20 minuutin ajomatkan päässä lentokentältä.. ENERGETICKÝ DŮVOD OREGONU vám dá 40 dolarů za pracovní chladničku. Tyto peníze jsou navíc nad tím, joka yhdistää teidän kanssanne uuden mallin. Sähköpostiosoite on suojattu roskapostiohjelmia vastaan, Javascript-tuen tulee olla päällä nähdäksesi osoitteen WomansDay.com/EnergyEfficient.

Obraz

Getty Images
Vydělávejte na CD, DVD knihy

Vyčistěte regály prachových sběrných médií prodejem starých filme, hudby, knih a videohier. SecondSpin.com koupí your použité CD, DVD videokamera – DVD Třicet minut po půlnoci v dobrém stavu, například, stojí 3,50 dolarů.

A pokud your děti ukryjí své učebnice ve koulu, podívejte se Cash4Books.net. Místo on kirjoittanut palkkaluokkiin, joka julkaistiin vuoden 2010 kello, joka oli julkaissut uuden uutiskirjeen. Populární text s historí umění přintsl více než 17 dolarů. A zkuste to Powells.com jotka myyvät tai myyvät kirjallisuutta, které byly publikovány dříve.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 − 28 =

map