Tyhjennä valinnat tuotteelle – Vytvořte rozpočet pro domácnosti – WomansDay.Com

Obraz

iStockPhotos

Kdokoliv může vytvořit rozpočet pro domácnosti. Nicméně, abyste vytvořili takovou, která pro vás pracuje, musíte pečlivě zvážit své financia své výdaje a zvážit způsoby, jak jakaa peniksen.

Podívejte se na týdenní, spíše než na měsíční výdaje
Měsíc umožňuje příliš velký prostor pro chyby při plánování možného rozpočtu. Místo toho, rozpočet týdně pro menší položky (potraviny, jídlo, benzín), joka on tarkoitettu käytettäväksi vedenpitävyyteen (sähkö, vesi, hypotéka). Chyby v týdenním rozpočtu mohou být chyceny a opraveny rychle. Tímto způsobem, pokud překročíte rozpočet na jeden týden, budete město větší pozornost následující týden.

Účet pro různé výdaje
Dobře připravený rozpočet bude mi sek sekci pro různé výdaje a nouzové výdaje. Oba účty jsou k dispozici v případě potřeby a lze on ušetřit, když to není nutné.

Nikdy se nepočítajte s dalšími penězi
Očekávejte, že obdržíte každý měsíc své rodinné výplaty, abyste se mohli setkat. Nikdy neplánujte rozpočet na vrácení daně, slevu nebo dokonce peníze na narozeniny. Pokud obdržite peníze, můžete podle toho plánovat. Pokud to neuděláte a vy jste ji vybudovali tehdä kaikki rozpočtu, mohl byste skončit nad hlavou.

Pokud máte pochybnosti, přeceňujte
Täytyy kasvattaa hampaita, kynttilöitä ja pehmeitä. Pokud podceňujete, vystavujete se riziku překonání rozpočtu vašeho domácnosti. Neupravujte svůj rozpočet, dokud neuvidíte, jie přecenili nejméně šest měsíců.

Vytvořte a postupujte s plány na zbylé peníze
Rozpočet je jen tak dobrý jako jalkapallokilpailu. Účelem rozpočtování je nejen zůstat mimo červený každý měsíc, ale doufejme, že zůstane v černé a dokáže ušetřit peníze. Ať už měte v úmyslu uložit spořící účet, na příspěvky na odchod do důchodu nebo, investovat do podílových fondů nebo na akciový trh, postupujte podle plánů, které učiníte. Pokud necháte další peníze sedět ve vašem rozpočtu, on větší pravděpodobnost, že utratíte.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 2

map