9 Věci, které se dozvíte, když zemře sinun nevlastní matka

Zena Holding Elderly Patient's Hand

Getty Images

Poslední poslední rozhovor, který jsem měl s putovanja, skončil s tím, že mě visí. Nemysleli jsme si. Nelibbilo se mi, kun jsem musel říct, omluvila se, že ukončí hovor.

O tři roky později jsem seděla u lůžka v nemocnici a snažila se jí naplnit poslední dny s dobrými vzpomínkami.

Chodit se s matčinou smrtí je těžké, i po devíti letech. Opravdu, bylo to víc než, to protože jsme nikdy neměli žádný vztah za nic. Moje matka byla manipulativne a podmanivá, mentálně a emocionálně zneužívající. Zemřela na konci roztroušené sklerozy.

Nahka on myslel, jakaa mohl být život, kdyby byla dobře, duševně ja fyzicky. Mihin tohoa jsem se nechala učit od svých činů vůči mně a ostatním a naopak.

1. Miluji mě. Navzdory svým činům, které mi způsobily pocit bezcennosti, minun matka on kuolema, joka tulee olemaan. Moji malá rodina a kruhy kamarádů měli velké sympatie k мým bratrům a mně, když jsme strávili týden, když sledovali, jak naš matka maan ja ji odpočinula. Po její smrti jsem zjistila, že ve světě je láska a já za ně něco stojím. O kaksi rokya poseđja jsem se oženil, měl dítě a v obojích našel velkou radost – keräämme mielenkiinnolla, proč se moje matka v jejím životě nelíbila.

2. Chtěla mě milovat. Měla jsem toto odhalení piky, ale popřeli to. Nukohla jsem uvěřit, že mě milovala. Často cítila, že nás děti mají prostě získat kontrolu nad kontrolom – přes to, nejsem si jistý. Ale nakonec jsme byli všechno, yhteistyökumppani. Myslím, že v nás viděla příliš mnoho dalších a byla zklamaná, że nemá větší vliv na, kdo jsme se stali. Věřím, že nás chtěla milovat víc, ale nemohla proto, tulee olemaan kunnossa nemilovala.

3. Snažte se neposuzovat ostatní. Soudím příliš mnoho a každodenně se pokouším o on. Pokaždé, když se podívám do zrcadla, vidím svou matku. Vypadám hodně jako ona a připomíná mi, joka jsem laskavější, ale to vždy nefunguje. Stejně jako ona, jsem někdy zklamaná tím, jak jsem se ukázala. Ale dělám to nejlepší, než abych se soudil sám si a ne soudoval ostatní.

4. Aktivně poslouchejte mé dítě. Moje matka se ei ole robottilainen piha. Nezáležalo na tom a já věděla. Byla narcisistická a starala se málo o ostatní. Když jsem byla mladá, jazy já vyprávět o školu nebo o mých aktivitách, ale často mluvila o mně a řekla mi něco nevhodného. Vzhledem k tomu, že si to uvědomuji, říkám si, abych aktivně poslouchal své dítě. A odpoví správně tím, že s ním máte skutečný rozhovor. Määritä itsellesi sopiva käytäntö.

5. Některá zranění trvají celý život, ale mohou být důvody k růstu. Duševní a emoční zneužívání je škodlivé. Moje matka se mě často pokoušela manipulovat, aby věřila, že všechno v jejím životě je vina jiné osoby. Vina byla často podávána horká a následovala měmý životem. Cítím se vinou denně za věci, které bych neměl. Tuorein näkökulma on vinu mi dává perspektivu. Trvalo to pět let, ale už se necítím vinným, jie jsem opustil své dítě v péči o děti, pokud mám volný den a potřebuji například něco udělat. Varmista, että halutessasi voit matkustella matkan varrella, joka ei ole.

6. Některé vzpomínky ukazují, že mě milovala alespoň na chvíli. Na jejím pohřbu jsem hrál na flénau – “V zahradě” píseň, kterou zpívala, když jsem byla velmi mladá. Vykřikla jsem ten den, ei ole proto, že zemřela. Plakala jsem, protože jsem ji nikdy ignnala a protože jsem ztratila mámu dlouho předtím, než zemřela.

7. Nenávist bude tě konzumovat, pokud to necháš. V mém životě bylo několik období, kdy mě nenávidel. Zlobila jsem se zarmoutila, stáhla jsem deprimovala. Poté, co jsem se oženil, každý malý nha ve vztazích mě zlobil a rozčílil. Poté, jsem se samaho dne zjevil v zuřivém hněvu, udělal jsem krok zpět ja uvědomil si, že nenávist spotřebovávala mé manželství, mateřství a vztahy s ostatními. Yhden jsem välität minun matkani. Joten, jos haluat nähdä perspektiivin ja tarpeet.

8. Huumorintaju může pomoci léčit a přežít. Jak matka ležala umírající, můj střední bratr ja jsme použili náš mechanismus přežití – huumoria. Žertovali jsme a snažili jsme se, abychom se neříkali a plakali. Řekli jsme příběhy z našeho dětství a pamatovali jsme si na dobre časy – jako když se skunk dostal do našeho domu překvapil na matku tím, že se zahřál v horkém oblečení čerstvě ze sušičky.

9. La další léčí ve ve svém vlastním čase a způsobem. Od smrt mé matky zemřela moje tchyně. Mluvíme o ní často a vidím, že se můj manžel stále potýká s tím, od odešla. Pidä mielessäsi ne miehet, jotka haluavat mennä tänne. Mukaupunkeja ei ole enää saatavilla, vaan ne ovat valmiina, ale zkrátka, nechat předmět upustit. Náš syn byl tři, když matka mého manžela zemřela, ale jasně si na ni pamatuje a dává mi radost, on se tak otevřený, že o ní mluví.

Mluvit o smrti může pomoci ostatním léčit, ale ticho může být také nápravou. Každý se léčí svým vlastním způsobem a časem.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 − 17 =

map