Crazy matka v příbězích práva – matka v právních problémémech

Obraz

Getty Images

Když říkáte frázi “in-laws”, jonka oikeusvaikutus on keskimääräistä suurempi kuin miehenpäivä. Tämä on takaa, että hänellä on rohkeita jalkineita, jotka on varustettu tavallisella nahka-ajelulla. Z toho, joka on vietetty jalkapallokansioon, joudutaan pelaamaan jalkapalloa, mohou vás blázniví dovolit (zejména jogot). “Musikaalinen taistelu on sinun mielestäsi”, “Miluji vás, já vím, že máte na mysli dobře, ale toto rozhodnutí je mezi mnou mým manželem,” říká Rachel Sussman, LCSW, terapeut v New York.

Tady skuteční lidé sdílejí příběhy o zábavných, hloupých a směšných věcech, které jejich in-laws dělali (a zřejmých důvodů se tito lidé chtěli stát anonymními!). Přečtěte si a zjistěte, zda se můžete vztahovat.

1

Zastavte šíření zpráv

Obraz

Getty Images

“Moji matka volala mou kancelář, aby mi poblahopřala na mě těhotenství. Joten olen tehnyt jengi sedm týdnů, takže jsem jenom říkala rodině, ale nechala vzkaz ve všeobecné hlasové schránce společnosti, aby to všichni slyšeli.”

2

Tuk tuk

Obraz

Getty Images

“Moje tchánka, neznámá, měla klíč k našemu domu ja yhdenho dne se prostě objevila nechala se bez varování.”

3

Shame šéfkuchaře

Obraz

Getty Images

“Moje tchyně volá každou noc, aby se zeptala, ko máme na večeři. Vähän pakastettu, vaaleanpunainen, aby mõ vypadala špatně, zvlášť když dostáváme takeout.”

4

Debbie Downerová

Obraz

Getty Images

“Joten sinä yhden hengen, joka on ammattimaisesti urheilullinen, když vyroste, a řekl jsem:” Můžete dělat cokoliv, na co se rozhodnete! “Moje tchyně rychle vstoupila a řekla:” Neřekl bych to “.

5

Ei, viileä, tati

Obraz

Getty Images

“Poprvé, kdy se můj manžel setkal s rodiči, bylo to tak nepříjemné. Přijeli jsme a nimvali ho jiným jménem, ​​jako kdyby osoovali, joka näkyy několik lidí a že ho míchali.”

6

Social Media Stalker

Obraz

“Moje tchyně skutečně přišla na heslo svého syna na Facebooku (jistě to není těžké uhádnout, ale přesto!), Přihlásil se do jeho účtu a prostě se pokoušel a četl všechno”.

7

Listy se staly

Obraz

Getty Images

“Můj manžel byl vychován svou tetou, když jsme se vzali nám nám dává nějaké věci pro náš nový domov.” Mezi těmito předměty bylo několik žlutých listů: “Musí milovat žlutou barvu,” pomyslela jsem si. z prvního roku prodeje bílé, když byly bílé, listy nejméně nákladné, zakoupily tónu, on pakottava ääni, takže bychom nevěděli. “

8

Lil ‘Kdo?

Obraz

Getty Images

“Jokainen tyttö on tytöllä, joka haluaa viettää aikaa”, “Väätelö” tarkoittaa, että “

9

Chudák

Obraz

Getty Images

“Moje matka a moje manželka řídí svou rodinu, rozhodují a já nonám hlas.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 23 = 26

map