Facebook ‘Ystävät’ Shame mama v Ultimate Mean-Dívka dopis přes příspěvky o jejím dítěte

Jste připraveni na sloup tohoto týdne?! Jeden z vás kontaktoval dopis, který jste obdrželi od některých “přátel” o … Lähettäjä Em Rusciano v pondělí 13. dubna 2015

Někteří přátelé z Facebooku se mohou dostat opravdu vzrušený o sdílení významných životních událostí. Ať už posílají desítky obrazů jejich zásnubního prstenu, dětského nárazu nebo nového děěte, může se dostat nadměrně.

Zatímco většina lidí jen nechala sklouznout (nebo tiše odmítnout své příspěvky), yksi ryhmä on rozhodla vzít a velmi jiný přístup, který ohromil novou mámu Jade Ruthvenovou.

Ruthvenova on yksi suosituimmista elokuvista. Ale její takzvaní přátelé měli dost toho štěstí. Skupina anonymních kamarádů jí poslala prudký dopis a řekla jí, že jsou nemocní a unaveni, když se dozvědí o svém dítě.

Některé výběrové řádky z ranta:

“Älkää murehtimättä, että voin tehdä täältä – voin mennä sinne Facebookissa, Addy on narttunut jumalalleni, kun me olemme täällä, joka on lisätty, lisäyspäiväksi. “Hořet. (Viz celý dopis níže.)

Obraz

Facebook

Ruthvenová byla samozřejmě šokovaná, když bez brutálně upřímnou notu, a řekla MailOnline Austrálii, kieltää tyytymättömyytensä “bezcitné”, aby to udělaly. Sellaisena kuin se ei ole, hän on oikeutettu ottamaan vastaan ​​vanhempainsa, joka on velvollinen maksamaan sosiaaliturvasta. “Podpora, kterou jsem dostala od rodiny, přátel dokonce i úplných cizinců, mě vyhodila pryč.”

[přes Metro

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 2 =

map