Maminka Philliana Castileho dává rozhovor – Střelící maminka střelce ho naučila, aby přežila policii

Matka Filippiinien Kastilie, kenttäpohjan muotia, kalkkuna byl smrtelně zastřelen policií během dopravní přestávky v blízkosti Minneapolis ve středu v noci, říká,.

“Tolo něco, o čem jsme vždy diskutovali: ottakaa esille,” Valerie Castille esitteli roskaruuvin CNN: lle. “To je klíčovou věcí – klíčovou věcí, aby se pokoušeli přežít, když je policie zastavena, je, aby to vyhovělo, joka on käännetty, käännetty toiselle kielelle.

“Tak jaký je rozdíl v dodržování a stejně tak zabít?” Přidala kastilka. Její slova nabízejí odřeklou připomínku toho, kolik černošských rodin “se připravuje na skutečnost policejního násilí”, říká Mic.com.

Philandova přítelkyně, Diamond Reynolds, komea Facebook-elokuvakilpailu, jota ei ole voitu käyttää, ja joka on valmis sen jälkeen, kun hänellä on vetoa.

“Vím, že můj syn by nikdy neohrozil jeho snoubenku a toto dítle cokoli, yhteistyössä provokovalo tohoto důstojníka,” řekla Valerie Kastilová.

Philliin strýc, Clarence Castille, se připojil k Valerii ve vzduchu a popsal incident jako “nejhorší” věc, kterou kdy viděl.

“Viděl jsem svého synovce zastřeleného klověkem, který se držel svého život bez pomoci,” řekl. “Není to důstojník, je to jen člověk, důstojník má chránit a sloužit, není důstojníkem, tol muž, který to udělal.

Během rozhovoru s CNN Valerie a Clarence Castilli varapuheenjohtaja, Reynolds zaznamenal tapaus. “Chtěla bych říct, že oceňuji, jak Diamond näyttävä video, protože bychom nikdy nevěděli přesně, ko se stalo, kdyby to takhle neudělala”.

Diamond Reynolds, joka kertoo, että hän on tehnyt videon verkossa, ja hän on tehnyt videon verkossa, ja hänellä on taipumusta käydä niin, että hänellä on vaikeuksia ja kollektiivinen manipulointi. je správné a ko je špatné. “

(h / t Mic.com)

Sledujte Ženský den Instagram.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 − = 70

map