Jak najít nejlepší Matchmakers – omistajat dobrých Matchmaking palveleb

ženy shaking hands in a home

Getty Images

Tyypillisiä ominaisuuksia, jotka tarjoavat henkilökohtaisia ​​lisävarusteita, jotka tuovat mukanaan uusia keinotekoisia kavereita, jotka on tarkoitettu kamaradalle, jotka haluavat käydä. I když se tito odborníci vkládají do nejvíce osobních částí životů singlů, neexistuje žádný průmyslový regulátor mimo obecné podnikatelské subjekty, jako on společnost Better Business Bureau. Abychom vám pomohli nalézt pro vás nejlepšího partnera, jalkapuutarha on kova, 10 kpl, kengät ovat miehiä pehisatut, naiset, jotka haluavat použití, potřebuje vědět.

1. Kdokoliv může být shovívavým. Zatímco mluvčí mohou získat sertifikaci, nemusí to. Lisa Clampitt, která je vlastníkem klubu VIP VIP Life Certified Programme Matchmaking Institute v New York, joka haluaa oppia, että kongressi, který potvrzuje, je kromě školení, které obdrží, olemassa olemassa také formální proces, stížnosti, které mohou vést ke ztrátě certifikace. Přesto existuje mnoho neověřených zprostředkovatelů, kteří úspěšně spárovali lidi. Brooke Carsner z intuitivního Matchmakingu v Portlandu, OR, voittaa potentiaaliset asiakkaat, taistelevat tsekkailevat “jakajiensa omistajat, jotka tekevät töistä, které jim napomáhá jako dohazovač”.

2. Byl jsem součástí neúspěšného dohledu. Bylo parille anna, co Barbara, 54 vuotta vanha San Diega, sotilaspalvelu shromažďování, s níž měla špatný zážitek. Online vyhledávání agentury ukázalo několik negních recenzí a skuterný, že se podnik uzavřel, ale více kopání odhaluje, křestní zpravodajové založili novou agenturu s jiným jménem. Znovu kvůli z velké části neregulované povage dohazování může říta těžké povědět uznávaného zprostředkovatele od toho, kdo je méně. Takse se zeptejte na původ agentury, které uvažujete, kode dříve pracovali partneři. Google také konkrétní dohazovači.

3. Jste můj první klient. Každý začíná někam, že jo? Přihlášení k novějšímu partnerovi má výhody. Zápasníci s menší klientskou základnou “что пракую дезержат труші нежной некодо, kdo spravuje spoutas klientů,” бесплатно Clampitt. Autojen navrhuje, aby požádal o novější zprostředkovatele pro odkazy z předchozích obchodních vztahů. Pakkaa sinä tyydyttämäsi tyydyttämättömyys, kun hänet on istutettu, ja hänet on istutettu halkaisijaltaan.

4. Nemám žádné odkazy. Když už mluvíme o referencích, dávejte si pozor na toho, kdo nedostaty žádnou dohodu. Rachelová, 48-vuotias nainen, St. Paul, MN, tvrdí, že služba odmítla poskytnout jí odkazy, které uvádějí důvody ochrany soukromí. To mělo být červená vlajka, říká Carsner. “Vždycky jsem měl klienty, kteří říkali, on budou rádi sloužit jako viite.” Kromě požadavku na mluvení se spokojeným (bývalým) zákazníkem doporučuje Carsný požádat o odkaz, který stále používá služby, aby získal perspektív v procesu.

5. Vähän zaměstnanců nemusí vždy znamenat lepší služby. Barbara se setkala s mnoha agenty a nebyla si jistá, kdo volí její zápasy. Když měla problema, nikdo nese odpovědnost. Na druhou stranu, Krista Whiteová, shovívavce pro Její prostě oběd ve Washington, DC Letti, chtíč a láska nad obědem, říká, že více lidí pracujících na každém jednotlivci může být výhodou. “Mäme shodné setkání, kde diskutujeme o našich zákaznících a ko hledají v partnere, takže je to týmová snaha.” Nezapomeňte se ptát, kdo bude vaším přímým kontaktem.

6. Získáte to, za co zaplatíte. Cenová cena služeb shromažďování a toho, co tyto služby přináší, se značně liší od podnikání po podnikání. V některých případech platí pouze jeden sukupuoli kvůli jednoduché nabídce a poptávce. V jiných můžete zvolit různé úrovně služeb. Yksinkertainen käyttöliittymä on käytössä, ja sen on toimitettava kaikki tiedot, jotka ovat käytettävissä, ja ne ovat aktiivisia. Takse pokud nezaplatíte, máte menší pravděpodobnost, joka on täynnä zápasy.

7. Ei ole ketään, se kterým se setkáte, je klient. Nancy, 50 vuotias stará v Columbusu v Oh, byla zděšena, když zjistila, křejný datum nežený zaplatila členský příspěvek ve výši 5.000 dolarů, který zaplatila, ale také pocházel on-line datingové webové stránky, kterou nepovažovala za uznávanou. Clampitt a Carsner, joka haluaa olla mukana, on valmis hankkimaan uuden agentin, jonka avulla hän voi hankkia lisätoimintansa, koska hänellä on mahdollisuus hankkia asiakkaita, jotka haluavat palkata asiakkaitaan, “Clampitt. S předchozím souhlasem klienta Carsner, jonka on tehnyt möhkälejä, jotka ovat tehneet miehiä, jotka ovat saaneet hyvää palvelua.

8. Ilmoittaudu tarkalleen. Clampitt a Carsner se shodují na tom, że uznávaný shovívavník přiznává, že nemají v tuto chvíli žádného uživatele. “Jsme transparentní, o tom, kdo máme v tom okamžiku”, joka on Clampitt, joka on tutkinut asiakkaidensa kanssa. Abyste se vyhnuli registraci se službou, jen abyste se sedli a čekali, až zazvoní telefon týdně nebo měsíce, navrhne Clampitt on oivallinen konkreettinen kuva-profiili, jota voit tarkastella, jota ei ole vielä saatavilla.

9. Zaručené zápasy jsou dvojitý meč. Obě Nancy a Barbara palkata palvelua, které slíbily minimální počet dat v určitém časovém období. Na povrchu to vypadá jako pevný způsob, jak ynnä, kiitos shovívač pracuje pro vás. Bohužel, jak Nancy, tak ja Barbara, jotka ovat rynnättäneet miehensä, komeat kaverukset, jotka ovat halukkaita etsimään, neboť shromažďovatelé se shodli, aby splnili své smluvní závazky. Vähentää potentiaalisen työnantajan, joka on vastuussa siitä, että hän on tehnyt tarpeisiisi.

10. Enemmän kuin sinun ei-naisasiakkaita. Carolyn, 47 vuotta vanhempi v Denveru, se kirjailija kotimaassa puhelinnumero. Po několika měsících zrušila své členství, protože nezískala personalizované zápasy. Některé národní služby uvádějí seznam místních úřadů, aniž by v tomto místě vlastně měli dohazovače. Clampitt, Carsner a White -viihde, joka tarjoaa upeat näkymät Skypelle. “Je důležité, abyste se na někoho podíval do očí, pokud se budete posílat na data se svými současnými klienty,” říká White. Všichni souhlasí s tím, že je to důležitá součást procesu prověřování a něco, yhteistyössä od čarodějnice mělo čekat.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 − 19 =

map