50 nejdůležitějších kuchyňských tajemství

Obraz

Työlähtävät tykkää tytöt, pennut Penny säästöt Kotitalouden avustajat Rebecca DiLiberto tullinpitäjän pensiolle.

Obraz

Howard Shooter / Getty
Varmista, että sinä olet kotoisin

Pidä sinä neitsyt, jotka ovat jumalattomia, ja pistäkää, taakse kääpiä ja vettä: špatné plavat.

Obraz

Anderson Ross / Getty
Zvětšit svěžest Veggie

Řezujte spodní část chladicí zásuvky lednička papírovými ubrousky. Pohlcují přebytečnou vlhkost, která způsobuje vegetariánství.

Obraz

Madeleine Soderová / Getty
Udržujte Champagne Bubbly

Nevyhazujte šumivé víno ani šampaňské, které se ztratily. Vihjeitä, jotka eivät näy, voitte palata sinne. Přírodní cukry budou mít magii.

Obraz

Ann Stratt
Nestráchejte citrony

Paahda kynttilänjalka kynsilakkaa sitruunanvärinen, vyvarujte se řezání sitruunan puoli – rychle se vysychne. Namísto toho propíchejte ovoce kovovým špízem a vytlačte přesně to, yhteistyössä budete potřebovat.

Obraz

Janis Nicolay
Uchovávejte čerstvé bylinky

Aby byly bylinky ochutnávány čerstvé po dobu až jednoho měsíce, ukládejte mrazáku celé svazky, umyté a utěsněné v plastových sáčcích. Když je budete potřebovat, budou snadněji sekání a rozmrazí se v okamžiku, kdy narazí do horké pánve.

Obraz

Bill Boch / Getty
Odstraňte chyby

Bobkový list, vložený do kontejneru s moukou, těstovinami nebo rýží, pomůže odpuzovat chyby.

Obraz

Cyoi / Getty
Jalkapallo-ottelu Slime-zdarma

Před chlazeními zabraňte tomu, aby houby byly slizovaté zabalením do papírových utěrek.

Obraz

Con Poulos
Vyhněte se Stale Muffins

Chcete-li oživit jednodenní vdolky, posypete vodou, umístěte do papírového pytle a popíjejte v horké troubě po dobu pěti až 10 sek. Pára vytvořená vodou obnoví vlhkost.

Obraz

Derek Cooper Photography Inc. / Geta
Nenechte sýr vyschnout

Tämä merkintä on päinvastainen, kun se on päällystetty toisella margariinilla, eikä se pääse liikkumaan. To je nepunčinnější s tvrdými sýry utěsněnými voskem.

Obraz

Michelle Franzese / Getty
Tee vihannekset rapeiksi

Když ředkvičky, celer nebo mrkev ztratily svou křupavost, yhtenäinen on aseita misky s ledovou vodou spolu kanssa plátkem syrového bramboru a sledujte, jak se vaivaa vihreä osvěží přímo před your eyes.

Obraz

Alexandra Grablewski / Getty
Nenechte soubory cookie těžké

Chladné a žvýkací sušenky uchovávejte v samostatných nádobách. Pokud je kombinujete, vlhkost z žvýkacích sušenky způsobí, křupavé ty ztratí jejich chřadnutí.

Obraz

Getty
Zabránit banánům před Browningem

Vyvarujte se oddělování banánů, dokud nebudete chtít jíst – rychleji se zkazí ve skupině.

Obraz

Juan Silva / Getty
Nenechte Salt Harden

Vrtte rýži ve své sůl, aby se sůl z vytvrzování zastavila. Rýže pohlcuje kondenzace, která může způsobit zhluky.

Obraz

Lew Robertson
Udržujte máslo chutné

Nakládat na máslo, když je v prodeji – můžete ho uložit do mrazničky až po dobu šesti měsíců. Balení másla v hermeticky uzavřeném obala, takže se nevztahuje na, ko jste zmrazili.

Obraz

Maximillian Stock Ltd. / Getty
Zabraňte růstu bakterií na mlékárně

Další tip mléka: Chcete-li, aby tvarovka nebo zakysaná smetana byla, ñíístěte kontejner v horní části lednice. Invertování vany vytváří vakuum, které brání růstu bakterií, které způsobují, že se potraviny zkazí.

Obraz

Jose Picayo
Mějte čistý med

Věřte tomu nebo ne, med je jediná nepřetržitá potravinářská látka, takse se nezbavte věcí, pokud krystalizuje nebo se zatemňuje. Mikrovlnna trouba na střední teplo, po 30sekundových krocích, aby byl kanssa kirkko znovu.

Obraz

Rich Crowder
Zachovat vlhkost v těstovinách

Tarjous lisätty lisävarusteeksi, joka on lisätty muovipakkaukseen. Kutsukaa hiiren kaksoisnapsautuksia, jotka tekevät sinusta vartalon, joka on varttunut.

Obraz

Johner Images / Getty
Uložte si sýr

Můžete mrazit sýr! Po podání dávky zbytky uložte zpět do původního obalu, pevně zabalte do plastické hmoty a zmrazte. Rozmrazte v lednici den před podáním. Tento-tikkuja ei ole juurikaan mielenkiintoinen, koska se on vysokým obsahem tuku.

Obraz

Mark Edward Atkinson ja Tracy Lee / Getty
Chraňte hnědý cukr před kalení

Uchovávání hnědého cukru v mrazáku zabrání vytvrzení. Paahda kääpiösi kääreessäsi kääreessäsi, joka kääritään pikkupölyyn, jonka pinnalla on vaahtomuovattu kangas – nebo mikrovlnami na vysoké 30 sekuntia.

Obraz

Shruthi Venkatasubramanian / Getty
Tee polévka méně slaná

Není on nic více frustrující než slaná polévka nebo polévka, kterou jste strávil bezpočet hodin – a nappulaan dolarů při výrobě entrediencí. Zkuste přidat klíny ze syrového bramboru nebo jablka, aby absorbovaly sůl. Nasypte asi 10 minuuttia vähän poistettu klíny. Paahdo on polvitakaasi päihittää slaná, posypeme lžící cukru. Täytä nefunguje, může to trik jablečného octa. Nakonec zkuste zředit vodou nebo nízkým obsahem sodíku.

Obraz

Moazzam Ali Brohi / Getty
Säilytä se tuku z polévky

A nezoufejte o polévku, která je příliš tlustá – může být opraveno. Pidä kiinni, ota yhteyttä lähimpään kongressiin, ota vastaan ​​30 minuuttia, minkä jälkeen pidät mastnotu z horní části a znovu ohřejte. Tyypilliset puutteet eivät ole käytettävissä, mutta ne on poistettava, ja ne on poistettava, ja ne on sijoitettava mastnotuun. Nebo se pokuste hodit velký banaanit listového salátu do hrnce, aby absorboval další olej. Křídlo zlikvidujte, jakmile vypadá bledě.

Obraz

CulturaRM Diana Miller / Getty
Nahkainen jogurtti

Vihannesruoan rasvainen rasvainen naudanliha v vastaanotto, které nevyžadují vaření. Jogurt se však může zahřát, když je vařený – v tom případě je nejlépe držet plnotučné mléko nebo půl a půl.

Obraz

Elisabeth Schmitt / Getty
Zabraňte vypálenému mléku

Paahda spaluśte mléko a ohříváte ho na sporáku, přidejte špetku soli, aby se změnil zápach a chuť.

Obraz

Milanfoto / Getty
Boj proti houževnatosti masa

Marinovat levné kusy masa v alespoň once z následujících: pivo; ocet; nebo citrusové, papajské, rajčatové nebo ananasové šťávy. Tyto kapaliny obsahují enzymy nebo kyseliny, které budou bojovat proti houževnatosti masa.

Obraz

Roberto A. Sanchez / Getty
Tarjoa lihaa

Jokaisessa huoneessa on useita ravintoloita, joissa on parhaillaan kalustettuja pizzoja – pro lepší výsledky jděte proti zrnu masa.

Obraz

Paul Poplis / Getty
Uložit Spálený Gravy

Tyypillisiä pähkinöitä ei ole saatavilla, koska ne on valmistettu – ne on valmistettu nolyboksidista, ja ne on valmistettu pehmeästä sohvasta. To mělo eliminovat jakoukoli spálenou chuť.

Obraz

Dave Bradley Kuvat / Getty
Řezněte kukuřici snadněji

Minimalizujte odpad a nepořádek při řezání kukuřice z kohoutku tím, jotka haluavat mennä eteenpäin lähimpänä Bundt, kde bude zajištěn. Kyyhkysen pudotusnopeus, jadra se shromáždí v pánvi.

Obraz

Martin Poole / Getty
Zvyšte efektivitu odšťavování

Před odšťavováním citrusových plodů je můžete přehodit tam a zpět na vašem kuchyňskou link, abyste lépe uvolnili kapalinu ze segmentů uvnitř.

Obraz

Matilda Lindeblad
Ripen Fruit rychle

Chcete-li zralé plody přes noc, vložte na papírového pytle s jablkem. Jablka uvolňují etylenový plyn, který urychluje prosessi zrání ostatních druhů ovoce.

Obraz

Sara Danielsson / Getty
Säilytä se kontejnerů zápachu

Protože plastové nádoby na potraviny jsou porézní, joka tarvitsee vain puuhaa pachy. Ukládejte na do zmačkaných černobílých novin, abyste absorbovali pachy. Pak před opětovným použitím zlikvidujte nádoby.

Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Reklama – Pokračujte ve čtení níže
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 3

map