10 katastrofia, které mohou být skutečně děsivé – smrtelné domácí produkty

Obraz

Getty Images

Dosáhnete-li láhev, když můžete usnout nebo rozptýlit
mají vážné zdravotní důsledky, když si náhle uvědomíte, že
výrobek, který jste právě vložili do úst, kape ve oman oku nebo potřísněný na obličeji, není, ko si myslíte, že je to. Ale je to vážné? Máte-li volat 911? Dohodli jsme se s nejběžnějšími příhodami pro domácnosti podle odborníků na zdraví a zjistila, co dělat, pokud se vám stalo.

Používáte rozpouštědlo pro lak na nehty místo odstraňovače očních make-up.

Obraz

Getty Images

Odstranění očního make-upu po pozdní noci může být nebezpečné, pokud se dostanete k odstraňovačům laku na nehty místo roztoku na eyne make-up. “Odstraňovače laku na nehty obsahují organická rozpouštědla, která mohou být dráždivá a nebezpečná pro oko,” äskettäin Sandy T. Feldman, MD, joka on perustanut ClearView Eye & Laser Medical Centerin San Diegu, Kalifornie. “První doporučený postup je vyprázdnění [ot] velkým množstvím vody a slzami”. Budete také výsledu výsledu výsledu výsledu výsledu, využit výsledu výsledky a výsledky místní toxikologické centrum, aby vám pomohlo, protože odstraňovače laku na nehty se liší v typech rozpouštědel, které obsahují.

Používáte super lepidlo pro oční kapky.

Obraz

Getty Images

Když se do lékárny dostanete do očních kapek a vytáhnete podobnou lihe superlepeného, ​​mohlo byste těsně uzavřít oční víčka. Ve skutečnosti byla jedan žena na Floridě v nedávné době, když se něco objevilo v očích, a požádala kamaráda, aby ka z kabelky vzala oční kapky – kamarádka náhodou podala své superlepené lepidlo (naštěstí doktor dokázal nakonec otevřít oko otevřené). “Jakmile kyanoakrylat [rychle působící adhezivum] vysuší, ztuhne,” říká doktor Feldman. “Pokud se dostane na oční víčka, může způsobit jejich zavření.” Pokud se dostane do očních víček a dojde k vytvrzení, Krazy liima se bude cítit jako skála ve sinun oku. ” Přejděte okamžitě do pohotovosti nebo do oftalmologické kanceláře, aby lékař mohl pomoci při otwórní očních víček a zjistit, zda nedošlo k poškození očí.

Vyčistíte zuby hemoroidním krémem.

Obraz

Getty Images

Nepřekvapujte: pravděpodobné, že je to nejhorší část náhodného vyčištění zubů hemoroidním krémem, podle mistra Roberta Glattera, jotka toimivat ambulansseissa Lenox Hillissa New Yorkissa, joka toimii Yhdysvaltojen akatemioiden johtajana ACEP: n puolesta. “V podstatě hemoroidní krém je steroid a bude jen dráždivý.” Jho lipidová báze mu dává tučnou kvalitiv, ale kromě drobných lokálních podráždění dásní nebudou žádné systémové účinky “.

Vezmete medikament svého mazlíčka.

Obraz

Getty Images

Obecně není obvykle nebezpečné, pokud náhodou požíváte medu, který má váš mazlíček, říká doktor Glatter. “Obvyklé antibiotika předepsané pro domácí zvířata jsou v podstatě stejné jako u lidí, ja když mohou existovat různé (ale neškodné) přísady, které je činí oblíbenějšími pro domácí zvířata”. Jedna výjimka: nebezpečná třída neurotoxinových léků užívaných k värin kanssa blýskami a klíšťaty, nazývanými organofosfáty a carbamáty, může způsobit pomalou srdeční frekvenci a záchvaty. Pääset keskustaan ​​toksiinikeskuksen keskustaan, joka on lähellä keskustaa, joka on lähellä toisiaan.

Vyčistíte zuby protiplísňovým krémem.

Obraz

Getty Images

Punaisen pehmeä hemoroidního krému na zubní pastu, kartáčování
s antifungální krém, jonka také nepravděpodobné, že vedlo k jakýmkoli nežádoucím výsledkům nebo tiedoksi toksisuus, říká Dr. Glatter. “Nejvíce by to mohlo vést k lokálnímím podráždění jazyka, kirkko dásní nebo vnitřní tváře. Chuť by mohla být také obtížná, joka on rakastanut jiné nežádoucí účinky by neměly.” Spánková deprivace, joka yhdistää tiedostettuihin tohmeihin, on sinun tarvitsemaasi lakiarmeijaan, jotta hän voi kääntyä potentiaalisen ongelman ratkaisemiseen, lisää tohtori Glatterin – takaa,
dostat dost zavřené oko!

Používáte pepřový sprej jako osvěžovač dechu.

Obraz

Getty Images

Pidä naamioidut nahkaiset ruoanvalmistustarvikkeet, jotka on valmistettu pehmeästi, ja ne on valmistettu pehmeästi, ja ne on valmistettava, ja ne ovat osvěžovač dechu. “To vedlo k místnímu pálení ja podráždění dásní rtů a jazyka,” říká doktor Glatter. “Může měž na následek alergickou reakci, pokud máte předispozici k obsahu sprej, jako je kajen nebo jiné místní dráždivé látky”. Přízásy alergické reakce zahrnují otoky jazyka nebo jazyka nebo potíže s polykáním. Pokud se objeví tyto přízásy, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc na pohotovosti.

Työlähtäen peroksidilämpötila on sama kuin vesi.

Obraz

Getty Images

Náhodný pít peroksid vodíku měže mít vážné zdravotní důsledky. “Může způsobit podráždění gastrointestinálního traktu s nevolností, zvracením a pěněním v ústech,” říká Atif Iqbal, MD, leikkauslääketieteellinen psykoterapeutti tai stomatologickou péči v Orange Coastin Memorial Medical Center ve Fountain Valley v. Kalifornii. “Během několika minut po požití může dojít ke zmatkům, křečemi, křečemi a kardiorespiračnímu zástavě, pokud je koncentrace dostatečně vysoká.” Většina problémů se vyskytuje v koncentracích nad 10%, ale i zředěné roztoky mohou být toxické. Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Vaříte s mýdlem a uvažujete, onnea olla olej na vaření.

Obraz

Getty Images

Sautéing s mýdlem se nedoporučuje pro žádnou stravu, ja nejen proto, že zanechává špatnou chuť v ústech. Vystavení detergentům (lisävarustamo, myrkytysaivut mytí nádobí, prací prostředky atd.) Vähittäismyyntihinta on keskimäärin kolminkertainen, kun taas tohtori Iqbal. “Toxicita je omezena na podráždění očí, úst nebo gastrointestinalne traktu, která je obvykle mírná a vyřeší.” Zvracení a průjem jsou nejčastější, s možností dehydratace ve vzácných případech.

Nastavte si vlasy s Lysolem.

Obraz

Getty Images

“Lysol obsahuje hodně alkoholu, takže by tariffi vlasy velmi sušily,” říká Derma Jalimanová, MD, dermatologka založená v New Yorkissa ja kirjailija, jonka toimenpide on “lysol obsahuje hodně alkoholi” Oikeudellinen huomautus: Obchodní tajemství od nejnovějšího dermatologa v New York (Tisk svatého Martina, 2012). “Může také dráždit plíce, pokud je vdechováno”.

Používáte parfémový spray pro potlačující kašel.

Obraz

Getty Images

Při náhodném stříkání úst s vůní, když si mělíte, že používáte potlačující kašel, není pravděpodobné, že způsobilo velkou škodu, říká doktor Glatter. “Nicméně může vést k kašlání a případnému sípání in některých lidí, zejména in pacientů s astmatem nebo CHOPN.” Ti, kteří trpí alergií na různé parfémy nebo vůně, mohou být pro ně vystaveni vyššímu rizik. Pokud se kašel stane závažným.

Samozřejmě, prevence je vždy nejlepší opatření. Abyste se vyhnuli některému z těchto náhodných vypínačů, ottakaa pois lékárničce pouze léky, nikoli domácí výrobky, říká doktor Glatter. “Tyypilliset neuammontajat jakajoille tekevät neboksidipäästä, jotka eivät aiheuta toisiaan, mutta jotka eivät aiheuta toisiaan, ne eivät enää sisällä toisiaan, eivätkä ne saa käyttää toksikologisia toimenpiteitä työhyvinvointiin.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 − 55 =

map