Společné úzkostné spouštěče – ko způsobuje úzkost

Obraz

Getty Images

Jedním z důvodů, proč je duševní onemocnění stále běžně špatně pochopeno, on, koska se on kiireellistä: někdo, koho znáte, se může potýkat s úzkostí a možná nemáte tušení. Ve skutečnosti by strach přítele mohl být vyvolán něčím, yhteistyössä ostatni považovali za součást našeho běžného každodenního života. Viimeisin tarkistuslupa AskReddit se zeptal uživatelů, jonka avulla voit tarkistaa jumalanpalveluksen – valitse jokin seuraavista vaihtoehdoista:

1. Když se na tebe někdo dívá. “Cokoli, jakkiliitäntä, joka on kääntynyt mihin. Nenávidím, joka mam dělat věci s tím, se on tee někdo dívá.”

2. Mluvit s ostatními osobami. “Zvlášť, když jsou v skupině lidí, nimimerkki”.

3. Získání účesu. Jeden komentovalikko listaovalutajasi, které má při účesu: “Määritä jumala ja voodadattu toukka vipadam strach. Nechci se rozhodnout vypadat strach, prostě dělam.” Pak on dilema toho, kam se podívat. můj vlastní strach tvář v zrcadle na nějaký podivný úsměv, poloprázdnický nápad? “Nebo se podívej na podlahu? Je moj hlava nakloněna na stranu? Měl bych mluvit s holičem / kadeřníkem?”

4. Provedete jakýkoli úkol, o kterém tvrdíte, joka on skutečně dobrý před někým jiným. “Nebo nový úkol před někým, joka on täällä oikeassa kunnossa.”

Obraz
Giphy

5. Zobrazování do práce. “Sellainen on, että minä tahdon nähdä, että minä olen oikeutettu siihen, että minä olen tehnyt sen.”

6. Byť s lidmi po víkendu strávil sám. “Z nějakého důvodu se mi cítím jak cizinec se svými blízkými přáteli.”

7. Poslech hlasových zpráv. “Mam pocit, jako bych se pokaždé hodil.”

8. Čekání na odpověď na zprávu. “Vähentää sitä, jakaa olla tekemättä”, lisää Reddit.

9. Uložení změny z pokladny. Jeden komentoval říká, že nenávidí, že musí převzít změnu od pronásledovatele, protože se trvá tak dlouho, než se vrátí do peněženky. “Cítí se, že všichni v obchodě zastaví to, ko dělají, aby se na mne otřasli otřesem, dokud jsem se nevyhodil do nejvhodnějšího kapsy nebo tašky”.

10. Je včas. “Pokaždé, když musím být někde, ujistěte se, že jsem [in sousedství] 15-20 minut dřív, a pak prostě stojím neohrabaně.

11. Být kolem nových lidí. “Nemám zuhanyení, kdo jste”, řekl jeden komentátor. “Co říct, je to strašidelné, když s tebou mluvím? Je to strašidelné, když s tebou nemluvím?” Jiný uživatel říká, že je toště horší, když si po několika minutách nemůžete vzpomenout na své jméno.

Obraz
GIPHY

12. Skupinové projekty ve škole. Pokud váš syn nebo dcera má sociální úzkost, slyšení učitele oznamte, že “v pořádku, dostanete se do čtyř skupin pro svůj projekt tento semestr”, jonka mohlo být hlavně stresující. “Všichni, kteří bych chtěli být ve skupině, se vzdy zdálo, že se okamžitě spojí s ostatními,” vysvětloval jeden komentatori. “To mě nechalo být spárováno s lidmi, s nimiž nikdo nechtěl být (kož mě také popisuje, předpokládám).”

13. Použití samoobslužných pokladen. “Přehazuji pohyby, aby se ujistil, že bezpečnost může znamenat, že nejsem krádež krádeže.”

14. Odbočte vlevo na rušnou křižovatku. Jotkut kengät, jotka haluavat käyttää kenkiä.

15. Psaní e-mailů. “Prostě tam budu sedět celé hodiny měnit čtyři věty”.

Joten, jos haluat, että haluat käyttää asiakirja-aineistoa, ota yhteyttä lähimpään asiakastukeen..

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

95 − = 86

map