Nancy Kerrigan Tanečníci s hvězdami – Tanssikeskustelu

Obraz

Instagram / Tanec se hvězdami

Viděli jsme nespočet celebrit, sportovce a olympioniků Tanec s hvězdami Nancy Kerriganová konecně bude mít šanci na den svatého 24. sezóny.

Od přehlídky začala v roce 2005, jonka otsikko on Kerriganova soutěžit, říkat, že je “obrovským fanouškem”. Obsazení sezóny 24 bylo ohlášeno Dobrou ranní Ameriku ve čtvrtek odhalil, že Kerrigan on soutěžit po boku per Artem Chigvintsev.

“Chci říct, že jsem od začátku chtěl,” řekl Kerrigan v rozhovoru s E! “Takže je jen plánování a přemýšlení, zda moje tělo může vydržet, protože jsem padl 40 anna.”

Selaa tätä taustaa vasten Instagram

Legendary Olympic olympiakomitea Nancy Kerrigan on připojí k sezóně 24 z #DWTS! Kommentoi on přivítat ji.

Příspěvek sdílený s Tanssii tähdillä (@dancingabc)

Pokud bychom měli hádat, jak daleko bude na výstavě, muslíme si, jes to udělá dobře, jelikož olympijský gymnasta Laurie Hernandez vyhrál 23. sezónu. Ale opět bude Simone Bilesová soutěžit s Kerriganem v sezóně 24, jonka rozhodně udělá pro nějakou přátelskou soutěž mezi Olympiany.

“Jsem nadšená, od začátku jsem sledovala näytä,” řekla. “Obrovský fanoušek, všichni nás sledují společně s dětmi, sledovali jsme Artema on jsem nadšený, protože je skvělý, hyvä koreografi.”

(h / t E!)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 + = 87

map