Bleší trh Nákupní tipy – Jokki skóre skvělý obchod na bleší trh on WomansDay.com

Blecha Market Shopping Secrets

Kristine Larsen / Den žen

Přispívající editori stylu Eddie Ross, který předvádí obchody starožitností a úschovny 40krát ročně, sdílí tipy pro zaznamenání skvělých obchodů na bleších trzích po celé zemi. Z toho, co zkoumá, jak měřit, zjistěte, jak si blíží ke swapu, aby mohl požadovat nejlepší nákupy.

1. Víte, co chcete.

Akry starožitností mohou být ohromující, takse plán hledat one nebo dvě věci, které potřebujete. “Můžete se zamilovat do něčeho jiného,” říká Eddie, “ale puhu víc se soustředíte, tím je snazší vyhnout se zbytečným nákupům.”

2. Proveďte svůj výzkum.

Než půjdete, projděte si eBay, Etsy a Craigslist, abyste získali pocit, jotka haluavat tehdä sen. Tímto způsobem budete schopni zjistit věci, které jsou nadhodnoceny (a pod).

3. Měření dvakrát.

Abyste se vyhnuli nábytku, který neodpovídá vašem prostoru, připravte si prostorové rozměry a páskou. Přizpůsobení místnosti? Přiveďte čipy nebo vzorníky z tkanin.

4. Čas vaše úsilí.

Získáte nejlepší výběr v prvních několika hodinách prodeje – ale prodejci často neochotně vyjednávají tak brzy. A co víc, některé tržby zvyšují ceny prvního dne, doufajíc v, to že se obrátí na návštěvníky, kteří jsou designéry interiérů a obchodníků se starožitnostmi (prodejní sdružení Vieraileva sairaanhoitajayhdistys ry, joka on 25% prvního dne). “Počkejte až do konce posledního dne pro nejlepší nabídky,” říká Eddie. “Ale odotávejte štíhlé výběry.”

5. Mysli mimo krabici.

“Voi olla, että sinä tahdot, että sinä tahdot minua”, sanoi Eddie.

Přispěvatel Eddie Ross esiintyy Bravoviin Suunnittelu. Kroniky on perehtynyt blogiin, EddieRoss.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

46 − = 44

map