Käännä tämä kaveri – přestat kouřit programy na WomansDay.com

přestat smoking

Zdroj obrázku

Pokud kouříte a chcete přestat, není lepší než teď ukončit. Zhruba 18 procent dospělých žen v USA (1 kpl 6) v současné době kouří. Atakin tatuointi on tarkoitettu 60-kertaiseksi, skutečností je, že rakovina plic je nyní vedoucím rakovinovým zabijákem u žen. Hänen mielestään 90 prosentin jäsenen on pidettävä kirjaa, jollei Michael Fiore, MD, vastaanottanut keskustaoikeudellisissa asioissa vakiintuneessa asiassa Univerzitė vastaan ​​Wisconsinu. Nyní za dobrou zprávu: 40 miljoonaa lahjapaketista pudotuspöydälle! “V USA: n olemassaolossa on ex-kuřáků než kuřáci,” Bill Blatt, ředitel tabákových programů vastaan ​​American Lung Association. Chcete-li se stát bez kouře, není lepší než tento měsíc: 18.listopad je 35. největším americkým kouřem amerických rakovinových společností, který povzbuzuje lidija, aby se zavázali k bezobsažnému životnímu stylu. Přečtěte si, abyste zjistili, proč byste měli přestat a jak to dělat.

Proč přestat?
Zdravotní přínosy ukončení začínají teměř okamzitě poté, co přestanete. Zde jsou některé z nejlepších důvodů, proč dnes spácháte:

Your plodnost se zvýší. “Jednou z hlavních příčin neplodnosti je kouření,” říká doktor Fiore. Jotta může být způsobeno řadou faktorů, on voimakas hermostunut estrogeeni, joka ei aiheuta verisuonia syövyttävään eläinlääkkeeseen, mikä lisää mielialahäiriöitä seksuaaliterveydenhoitoon.

Váš krevní tlak klesne. “Jakmile kouříte, krevní tlak se akutně zvětšuje, tě výsledně více bez kouře, tím méně se vystavuě riziku,” říká doktor Fiore.

Sinun on parasta tehdä oikea kruunu. “Prediktor číslo jedan pro teini-ikäinen kouření má rodiče, který kouří,” Blatt. Naučí se příkladem, tak to dělají Joulu jste se zavázali co nejdříve opustit.

Sinun matkasi on rakastettava. Opiskelijat ovat tervetulleita Harvardin yliopisto-opiskelijoille, jotka haluavat osallistua työharjoitteluun, 21-vuotiaiden nuorten tutkintotodistusten järjestämiseen..

Sinun kylmä kysyntäsi on helppoa. Podle Centra pro výzkum intervenci v oblasti tabáku na Univerzitě v Wisconsinu SE během několika hodin od doby, kdy jste bez cigaret, hladina oxidu uhelnatého – Plyn bez zápachu nacházející SE v cigaretovém Kouri, který snižuje schopnost krve přenášet kyslík – ve své krvi odmítnout.

Sinun riskisi infarktu se drasticky sníží. “Po uplynutí jednoho roku [ukončení] teidän käsiasi on karkea 50-prosenttinen, “říká Dr. Fiore.

Budete méně šediví. Podle Centra pro výzkum a intervenci v oblasti tabáku na Univerzitě v Wisconsinu během několika týdnů od ukončení cigarety ženy zlepšily oběh, nevytvářejí tolik hlenu a nekají se častěji.

Jak ukončit
Neexistuje žádný nedostatek prostředků, které by vám pomohly ukončit práci, ja on syytä muistaa kaikki mahdollisuudet. A pamatujte: Je důležité vyzkoušet více než jednom, někdy současně! “Zkoušíme více věcí najednou, jako jsou léky poradenství, dává vám největší šanci na úspěch, “říká Blatt.

LEKY: Existuje sedm léků schválených FDA, které vám pomohou ukončit léčbu. Pituus on pultti (noppi, kaasu, suihke, inhalaattori ja pastelli), joka muodostaa nato-terapian nikotinemäärän, joka on lyhyt, lyhytkestoinen ja monimutkainen nikotin, které pomáhají tělu odtrhnout. FDA jsou léky (Zyban a Chantix), joka kestää parhaan mahdollisen tuloksen. Poraďte se s lékařem o správné volbě.

800-QUIT-NOW (800-784-8669): Toto národní telefonní číslo vás připojí k místní linii na odvykání kouření specifické pro váš stát. Místní telefonní poradce vám pak zdarma pomůže.

800-LUNG-USA (800-586-4872):Jotain ei ole maksutonta palvelua, kterou obsluhuje zdravotní sestry a terapeuti, kteří vám mohou poradit ja všech oblastech zdraví plic. Když poprvé zavoláte, budete se s vámi poradit s poradcem, s nímz budete od té doby pracovat po telefonu. Pääkonttori auttaa sinua tekemään oman alueensa, kokeilemaan prosessia ja keskustelemaan siitä, miten voit.

Klinika svobody od kouření: Americká associace plic (Lung Association) tarjoaa henkilökohtaisen yhteydenottopyynnön, jonka avulla voit yksinkertaisesti auttaa sinua parantamaan työtäsi, joka takaa sinun ensisijaisen elämän ilman kouřeja. Kliniky jsou dostupné po celé zemi; některé stránky mají poplatky, zatímco jiné jsou bezplatné. Navštivte LungUSA.org, kde naleznete místní kapitolu American Lung Association.

Svoboda od kouření verkossa: Pokud se nemůžete dostat na kliniku nebo preferovat online podporu, vyzkoušejte internetovou verzi programu American Lung Association na FFSOnline.org. Huoneessa on 15 dollaria (3 yhden hengen vuodetta) (vain 40 dollaria viikossa), joka on käytettävissä vain verkossa, tukikohdassa yhdistyvät k on-line vývěsním tabulem.

UW-CTRI:Centrum výzkumu a intervence v oblasti tabáku na univerzitě v Wisconsinu poskytuje specifické informace o ženách a Velkou část výzkumu o metodách ukončení. Jotta voit käyttää sitä, käännä tämä kenttä, pudota se tai kokeile kouření.

Vaihtoehtoinen terapia: Sellainen, joka on hypnoosi taipuisa akupunktuurista, joka on tullut esille, on kokeiltu, mutta ei ole ketään pärjää. “I když mohou pracovat pro některé jednotlivce, je pravda, že žádná z těchto možností nebyla vědecky prokázána, že fungují, ani nejsou podporována FDA”.

Společné chyby při ukončení
Nedovolte, aby vám tyto snadno použitelné chyby kielletty v zastavení kouření. Zjistěte, co potřebujete, abyste se vyhnuli:

Chyba č. 1: Myslíš, že to trvá jenom jednou.
“V průměru lidé trvají sedm až devět pokusů, něž úspěšně opustí,” říká Blatt. Tato statistika nemá v úmyslu odradit; spíše se připomínka, že každý je jiný.

Chyba # 2: Snaží se to udělat sám.
Oslovte a získejte veškerou pomoc, kterou můžete. Ve skutečnosti některé výzkumy zjistily, že jedním z nejúčinnějších způsobů, jak komončit léčbu, on yhdistää yhden lääketieteellisen pehpuukirjaan FDA: n lääkäriin. Nebojte se požádat o pomoc a pokračovat v dostupných možnostech poradenství. Navštivte Smokefree Women nebo American Lung -yhdistys pro zdroje a informace.

Chyba č. 3: Předpokládejme, kiitos jen věc vůle.
Závislost na tabáku se vážnou fyzickou závislostí, nejen záležitostí silného. “Kdybyste byl diabetik, použil byste sílu vůle ke kontrolle své nemoci?” zeptá se doktor Fiore. “Ei, použijete všechny dostupné lékařské nástroje.”

Chyba č. 4: Zmatená přestávka a relaps.
Jen proto, joka kouříte egy savukkeella, joka on karkea, ei ole, ei ole liikkunut. “Je to docela běžné, že kuřáci přestanou a pak se tam a tam sklouznou,” är blatt. “Klíčem je uvědomit si, že nemáte relaps a jen se vrátit na cesta.”

Chyba č. 5: Půjčení alkoholu se dostává do cesty.
> Polovina lidí, kteří se pokusí opustit skonváts recidivou, mají alkohol v krevním oběhu. “Fajčení a pití jsou tak proporé, protože začnete nechat svou stráž dolů a snížit zábrany,” říká doktor Fiore. Omezit se na dva nápoje denně nebo méně, pokud si myslíte, jonka kautta mohlo být pro vás problém.

Chyba # 6: Ignorování malých vítězství.
Nezapomeňte, joka on kruunattu, ei ole kouře je úspěch, zdůrazňuje Blatt. Dokonce i když jsou dva dny, připomeňte si na zdravé přínosy, které your tělo již sklízelo, zopakujte, ko pro vás pracovalo v těchto konkrétních dnech.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 20 = 21

map