Zdravotní tipy – juhlapäivän tiedotus WomansDay.com

Obraz

Thinkstock

Testaa zkouška Nejlepší čas na to PROC
Mamogram Mezi 7. a 14. dnem svojeho cyklu (ensisijainen on ensisijainen sinun vaellustasi) Prsty jsou v té době měně opuchnuté a husté, takže bude bolet méně a technik získá lepší obraz, říká Steven Chang, MD, ammatillinen harjoittelija University of California Davis Medical Center.
Ob-gyn vyšetření (včetně pánevní vyšetření a Papa-palaset) Mezi 7. a 14. dnem svojeho cyklu V tomto bodě je děložní čočka obvykle měkčí a otevřená, kož znamená, že vyšetření bude pohodlnější a technika může získat přesnější vzorek, říká Dr. Chang.
Kolonoskopie První věc ráno, podle studie v Americký žurnál gastroenterologie Může se stát, že se budete lépe držět přípravku, pokud víte, že se brzy vrátíte do normálního jídla, říká gastroenterologist Arthur Talansky. Lepší příprava znamená lepší zobrazení – takže je méně pravděpodobné, že byste mohli vrátit zpět k opakovanému testu.
Krevní testy na sezónní allergie Během vrcholové sezóny allergie ve sinun alueesi Krevní testy kontrolují protilátky, které your tělo produkuje pouze tehný, když je vystaveno protiprávní látce (näkám), říká Rashmi Gulati, MD, sisäasiain asiantuntija allergie. (Testy poškrábání můžete kdykoli provést, jelikož tyto zahrnují uvedení allergén na kůži.)
Krevní testy na půdě (jako on kolesterolia ja kermavaahtoa) Dobře před velkou dovolenou nebo dovolenou Oddávání všech bohatých potravin spojených s oslavami ja prázdninami může ovlivnit tuky a cukry ve sinun lempinimesi řečišti po několik týdnů, říká Dr. Gulati. Nemůžete předem vidět doc? Pidä kiinni kahdesta až tři týdny po vyzkoušení.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 + = 89

map